Michał Maciątek wraca do El Padre i obejmie stanowisko Dyrektora Operacyjnego – Portal PR - 24PR
Michał Maciątek wraca do El Padre i obejmie stanowisko Dyrektora Operacyjnego

01.12.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Michał Maciątek będzie odpowiadał bezpośrednio za kreowanie, tworzenie i zarządzanie działem kreacji agencji El Padre. W zakresie jego obowiązków będzie również współpraca z największymi klientami agencji i wsparcie przy realizacji kluczowych projektów.

Michał Maciątek jest związany z branżą eventową od ponad dekady. Karierę zawodową rozpoczął w Momentum (część McCann Erickson Worldgroup), skąd przeszedł do Eventlabu/EMLabu i pracował dla takich klientów jak: Play, Totalizator Sportowy, BMW, Moet&Chandon, Peugeot, Henkel, TP/Orange. Projekty, które realizował, zostały wyróżnione m.in. takim nagrodami jak Golden Arrow, KTR, czy Media Trendy.

Przez ostatnie 4 lata działał jako freelancer zajmujący się zarówno kreacją jak i produkcją wydarzeń dla takich klientów jak: PGE, H&M oraz Nutricia. Od dwóch lat juror konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej.

„Michał Maciątek pracował z nami w latach 2009 – 2010, a w późniejszym okresie współpracowaliśmy przy wybranych projektach. Cieszymy się, że znowu będzie członkiem naszego zespołu. Rola kreacji przy podejmowaniu przez klientów decyzji o współpracy z agencjami rośnie. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez Millward Brown w ramach badania oceny obsługi klientów agencji eventowych aż 61% klientów wymieniło na pierwszym miejscu kreację, jako czynnik decydujący o wyborze agencji, dlatego wzmacniamy się w tym obszarze. Dodatkowo Michał ma niebagatelne doświadczenie w produkcji wydarzeń oraz kooperacji z klientami, liczymy więc, że jego powrót do agencji będzie istotnym elementem dalszego rozwoju spółki” –  komentuje Sebastian Oprządek, Prezes Zarządu El Padre.

Aktualnie podział kompetencji kluczowych osób w agencji wygląda następująco:

Sebastian Oprządek – Prezes Zarządu, Obsługa Klienta

Wojciech Cłapiński – Wiceprezes Zarządu, Business Development

Piotr Karasiński – Wiceprezes Zarządu, Produkcja

Michał Maciątek – Dyrektor Operacyjny, Kreacja

El Padre

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.