MiniKino dla maluchów w FACTORY Annopol – Portal PR - 24PR
MiniKino dla maluchów w FACTORY Annopol

19.12.2014 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

Przed świętami Bożego Narodzenia centrum outletowe FACTORY Annopol przygotowało pomysłowe rozwiązanie dla rodziców z dziećmi. Większość najmłodszych nie przepada za zakupami świątecznymi. Dlatego rodzice będą mogli zająć swoje pociechy w specjalnym MiniKinie.

Rodzice zajęci kupowaniem prezentów mogą w nim zostawić bezpiecznie swoje pociechy w monitorowanej strefie. Przestrzeń projekcyjna została wyposażona w specjalnie zaprojektowane dla dzieci fotele. Repertuar został dobrany najbardziej wymagających gustów. W minikinie można obejrzeć disneyowskie klasyki z ostatniego półwiecza i takie hity jak: Madagaskar, Toy Story czy Meridia Waleczna.

To kolejne rozwiązanie zastosowane w FACTORY Annopol wspierające tzw. smartshopping, czyli wygodnego i oszczędzającego czas robienia tanich zakupów markowych produktów. W tym roku centrum organizowało między innymi Stylowy Recyling zamieniający używaną odzież na zakupy nowych markowych ubrań czy H&M pop-up store, czyli salon działający tymczasowo w lokalizacjach dostępniejszych dla mieszkańców prawobrzeżnej strony Warszawy.

FACTORY Warszawa Annopol to największe centrum wyprzedażowe na Mazowszu, zlokalizowane w prawobrzeżnej części stolicy. Zlokalizowane na granicy warszawskiego Bródna i Białołeki gromadzi na ponad 19 tyś. m2 ponad 100markowych wyprzedażowych sklepów odzieżowych. Wszystkie produkty w salonach outlet mają ceny niższe od 30 do 70 procent w porównaniu do tych w tradycyjnych centrach handlowych.

# # #
Marka FACTORY
FACTORY Outlet to największa sieć centrów wyprzedażowych w Polsce, odwiedzana co roku przez kilkanaście milionów klientów, w największych miastach: Warszawa (Ursus, Annopol), Poznań, Wrocław i Kraków.
Na 84,500 m² powierzchni, centra FACTORY gromadzą ponad 250 znanych marek polskich i światowych.
Na polskim rynku centra FACTORY obecne są od 2002 roku, kiedy NEINVER otworzył pierwsze centrum wyprzedażowe w Polsce – FACTORY Warszawa Ursus, rozbudowywane dzisiaj o kolejne 6,000 m² powierzchni handlowej.
Pod marką FACTORY, NEINVER wprowadził koncepcję centrów outlet do Hiszpanii i Polski, od lat pozostając liderem na tych rynkach. Firma jest także drugim co do wielkości operatorem centrów outlet w Europie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.