RoadRunner 315 – oszczędnie z Prestigio – Portal PR - 24PR
RoadRunner 315 – oszczędnie z Prestigio

18.12.2014 Kategoria: Komputery. Autor: admin

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, wprowadza do oferty nowy model samochodowej kamery RoadRunner 315, która odzwierciedla optymalną funkcjonalność w przystępnej cenie. Jakość Full HD, nagrywanie w pętli, 100-stopniowy kąt widzenia – a wszystko za jedyne 179 zł.

RR315
– Z naszych obserwacji wynika, że popyt na wideo rejestratory ma różne oblicza. Są użytkownicy, którzy stawiają na droższe modele od których oczekują funkcjonalności także poza wnętrzem auta, dzięki sportowym nakładkom czy wodoodporności. Większość kierowców poszukuje jednak urządzenia, które spełni swoje podstawowe zadanie – zapisze trasę przejazdu, w trakcie której mogą wystąpić nieoczekiwane sytuacje drogowe – mówi Sylwia Koza, Marketing & PR Manager marki Prestigio.

Nowy model 315 z serii RoadRunner otrzymał od konstruktorów dokładnie takie właściwości, jakie są niezbędne do prowadzenia zapisu przejechanych kilometrów. W tym modelu wszystko jest kompaktowe, począwszy od obudowy, a na 1.5-calowej przekątnej wyświetlacza TFT kończąc. Oko kamery „rozgląda się” w polu widzenia do 100 stopni i zapisuje materiał w jakości Full HD. Aby optymalnie wykorzystać zasoby pamięci, na której przechowywany jest zapis wideo, tryb nagrywania uaktywnia się dopiero po wykryciu ruchu przez specjalny czujnik urządzenia. Rejestrowany jest także dźwięk, dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Obiektyw korzysta z trybu cyfrowego powiększenia (4x). Co ważne RoadRunner 315 posiada właściwość dostosowania się do panujących warunków oświetleniowych, umożliwiając także nagrywanie nocą. Jednolita bryła rejestratora w kolorze czarnym komponuje się z wnętrzem każdego samochodu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.