Rossmann i KiK otwierają swoje sklepy w marcredo Center Piekary Śląskie – Portal PR - 24PR
Rossmann i KiK otwierają swoje sklepy w marcredo Center Piekary Śląskie

09.12.2014 Kategoria: EVENT. Autor: admin

W dniu jutrzejszym, 10 grudnia 2014 r. o godzinie 9.00 w marcredo Center Piekary Śląskie nastąpi otwarcie drogerii Rossmann, a dzień później – 11 grudnia o godzinie 9.00 zostanie otwarty dyskont odzieżowy KiK. Klienci centrum mogą liczyć na zniżki, upominki i konkursy.

Rossmann, jedna z największych sieci samoobsługowych drogerii w Polsce z asortymentem obejmującym ponad 14 tysięcy produktów, zajmie w marcredo Center Piekary Śląskie powierzchnię 470 mkw.

Z okazji otwarcia, salon przygotował dla klientów specjalną ofertę promocyjną, a przez pierwsze dwa dni do każdych zakupów będą dodawane upominki.

Popularny dyskont odzieżowy KiK będzie liczył 450 mkw. powierzchni w marcredo Center Piekary Śląskie. Wśród bogatej oferty sklepów KiK znajduje się modna odzież damska, męska i dziecięca, jak również dodatki, biżuteria oraz zabawki i tekstylia domowe. Z okazji otwarcia przez pierwsze dwa dni KiK obniży ceny całego asortymentu o 10%. Na klientów będą czekać także liczne konkursy, zabawy i gry z nagrodami.

W marcredo Center Piekary Śląskie zostały już otwarte: supermarket spożywczy Intermarché, market budowlany Bricomarché, sklep z elektroniką Media Ekspert, salon obuwniczy CCC oraz sklep odzieżowy Daily Look. Wkrótce nastąpi otwarcie kolejnych punktów handlowo-usługowych, m.in.: apteki Wituchowscy, pralni ekologicznej Corleone oraz dyskontu odzieżowo-przemysłowego Pepco.

marcredo Center Piekary Śląskie o powierzchni najmu 8000 mkw. to nowoczesny park handlowy zlokalizowany przy ul. Karola Miarki 13 w Piekarach Śląskich, skupiający pod jednym dachem wielkopowierzchniowe sklepy z osobnymi wejściami. Jest to projekt przyjazny dla klientów ze względu na swój rozmiar oraz wygodny układ funkcjonalny i komunikacyjny. Odwiedzający zaparkują auto na jednym z 380 miejsc parkingowych. Otwarcie marcredo Center Piekary Śląskie odbyło się 20 listopada 2014 r.

Deweloperem obiektu jest spółka elbfonds Development.

Obiektem zarządza międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. Komercjalizację marcredo Center Piekary Śląskie prowadzi spółka elbfonds Development.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.