Sony Professional partnerem gali Złote Laury Super Biznesu – Portal PR - 24PR
Sony Professional partnerem gali Złote Laury Super Biznesu

11.12.2014 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

Redakcja „Super Biznesu” – dodatku ekonomicznego do „Super Expresu” uhonorowała ludzi, instytucje i firmy za osiągnięcia gospodarcze. Szczególną uwagę zwracano na korzyści dla lokalnej gospodarki oraz osiągnięcia, które sprzyjają rozwojowi polskiej przedsiębiorczości. Złote Laury Super Biznesu zostały przyznane po raz pierwszy, wręczono je na Gali w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

Złoty Laur Super Biznesu w kategorii innowacyjność przyznany Poczcie Polskiej wręczył Włodzimierz Karpiński, Minister Skarbu Państwa.
Partnerem technologicznym gali było Sony Professional. Do wizualnej oprawy wydarzenia wykorzystano – 65” monitor Sony Bravia 4K, dwa 60” monitory Sony Bravia Full HD oraz projektor Sony VPL-FHZ700L.
„Do audiowizualnej obsługi tego prestiżowego i ważnego wydarzenia zaproponowaliśmy 60-cio calowe, profesjonalne monitory Sony Bravia, które odtwarzały prezentacje z pamięci przenośnych usb flash oraz najnowszy laserowy projektor LCD Sony – VPL-FHZ700L. Jak się okazało był to słuszny wybór. – informuje Dorota Wódka – Kot, Trade Marketing Manager na Europe środkowo-wschodnią Comunicacation & Presentaion Sony Professional- Sony VPL-FHZ700L jest urządzeniem dedykowanym do tego typu zastosowań. Urządzenie to łączy w sobie bardzo dobre parametry z wygodą eksploatacyjną. Rozdzielczość WUXGA oraz jasność, aż 7000 lumenów zagwarantowały znakomity i szczegółowy obraz. Co przy imprezie tej klasy było koniecznością.”

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.