Commerson – nowa marka na rynku nieruchomości – Portal PR - 24PR
Commerson – nowa marka na rynku nieruchomości

22.01.2015 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Grupa Emmerson S.A., działająca na rynku nieruchomości od 1994 r., informuje o stworzeniu nowej marki – Commerson, wyspecjalizowanej w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. Commerson oferuje kompleksowe doradztwo i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, wspierając nie tylko poszukiwanie lokalizacji, ale cały proces wynajmu, sprzedaży, negocjacji i adaptacji przestrzeni.
Nowy podmiot korzystać będzie z doświadczenia oraz wsparcia ponad trzystuosobowej, fachowej kadry specjalistów Grupy Emmerson. Na czele Zarządu Commerson stanął Nigel John Wade, ekspert w sektorze nieruchomości komercyjnych, działający na polskim rynku od 1993 r.
Commerson to nowa marka na rynku, ale stoi za nią doświadczony zespół i akredytacje międzynarodowych organizacji. Stawiamy na ludzi z wyjątkową wiedzą – jako Dyrektor Zarządzający dołączył do nas Bartosz Budnicki, który wnosi do Commerson unikalne doświadczenie administrowania nieruchomościami światowych korporacji, a więc praktyczną znajomość potrzeb naszych klientów. – mówi Nigel Wade. – Z takim know-how i znajomością różnych aspektów branży możemy zapewnić najwyższą jakość usług i wsparcie na wszystkich etapach procesu wynajmu czy zakupu. To, co nas wyróżnia to wyjście poza tradycyjne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i pełne zrozumienie biznesowych potrzeb, niezależnie od ich skali. Naszą ambicją są oczywiście pierwsze transakcje na polskim ryku nieruchomości komercyjnych. W tym roku planujemy pośrednictwo w wynajmie ok. 9 000 m2, ale nasz cel to przede wszystkim wspieranie sukcesów naszych klientów.
Kapitał startowy Commerson to znajomość różnych aspektów rynku i doświadczony zespół.
Commerson to zespół 15 doświadczonych doradców i wsparcie specjalistów z Grupy Emmerson: licencjonowanych pośredników, rzeczoznawców, zarządców nieruchomości, analityków rynku, działających na terenie całej Polski.
Korzystając z fachowej wiedzy pośredników oraz osób z doświadczeniem w zakresie zarządzania nieruchomościami największych światowych korporacji, Commerson wyróżnia się znajomością procesów najmu także od strony potrzeb klienta. Wszechstronna znajomość rynku oraz szeroka baza nieruchomości komercyjnych na wynajem, jak i na sprzedaż pozwala firmie Commerson zapewniać kompleksową obsługę zarówno małym i średnim firmom, jak i międzynarodowym korporacjom.

Jakość usług Commerson gwarantuje akredytacja międzynarodowych organizacji, takich jak CORFAC i RICS.

Zniesienie obowiązku posiadania licencji pośrednictwa stworzyło ryzyko obniżenia jakości usług na rynku nieruchomości, zwiększając zapotrzebowanie na inne formy autoryzacji. Commerson, w trosce o zapewnienie jasno określonych standardów i transparentności poddaje swoje usługi weryfikacji zewnętrznych instytucji, takich jak Corporate Facility Advisors International (CORFAC) i Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS). Członkostwo w tych organizacjach nie tylko nobilituje, ale też zobowiązuje do utrzymania najwyższej jakości obsługi i etyki zawodowej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.