Dostawa z NEO24.PL do niemal 10 000 punktów- NEO24.PL podpisał umowę z Pocztą Polską – Portal PR - 24PR
Dostawa z NEO24.PL do niemal 10 000 punktów- NEO24.PL podpisał umowę z Pocztą Polską

22.01.2015 Kategoria: Biznes. Autor: admin

Największy polski sklep internetowy NEO24.PL oraz Poczta Polska rozpoczęły współpracę w zakresie dostarczania przesyłek. Pozwoli to na obsługę większej ilości zamówień z NEO24.PL na terenie całej Polski. Dzięki podpisanej w ostatnim czasie umowie znacznie wzrośnie liczba punktów osobistego odbioru paczek z zamówieniami złożonymi w NEO24, która zostanie poszerzona o około 4500 placówek pocztowych w całym kraju i będzie w sumie wynosiła prawie 10 000 punktów odbioru.

Nawiązanie współpracy pomiędzy NEO24.PL a Pocztą Polską to skokowy wzrost liczby punktów osobistego odbioru sprzętu AGD, RTV i IT, perfum, opon, artykułów zoologicznych, produktów dla dzieci czy akcesoriów do domu i ogrodu zamówionych w największym polskim sklepie internetowym NEO24.PL. Dotychczasowa sieć powiększy się o 4500 placówek i punktów Poczty Polskiej, które dołączą do 3500 kiosków RUCHu, 1100 paczkomatów InPost oraz 800 punktów na stacjach Orlen. Realizacja zamówień według nowych zasad rozpoczęła się 12 stycznia 2015 roku.

„NEO24.PL dysponuje obecnie najszybszą i najszerszą ofertą logistyczną w Polsce. Nasi klienci przekonali się o tym chociażby w trakcie przedświątecznych zakupów, gdzie zamówienia złożone w NEO24.PL wyjeżdżały od nas jeszcze tego samego dnia. Od stycznia, zamówienia z opcją darmowej dostawy będzie realizować Poczta Polska, która gwarantuje naszym klientom dostawę w ciągu 48 godzin od chwili nadania jej z magazynu. Oczywiście klienci mają nadal możliwość wyboru innych sposobów realizacji swoich zamówień, takich jak Kurier UPS, odbiór w Paczkomatach, na stacjach Orlen czy w kioskach sieci Ruch” – tak podpisanie umowy komentuje Mateusz Gołda, Dyrektor Operacyjny z NEO24.PL

„Współpraca pomiędzy Pocztą Polską a NEO24.PL to przede wszystkim podniesienie wygody realizacji zamówień dla wszystkich klientów, ze szczególnym uwzględnieniem konsumentów zamieszkujących mniejsze miejscowości.” – mówi Tomasz Kabarowski, Prezes Zarządu NEO24.PL i zapowiada, że łączna ilość punktów umożliwiających osobisty odbiór zamówień z NEO24.PL zbliża się do 10 000.

NEO24.PL nieprzerwanie od kilku lat oferuje swoim klientom całkowicie darmową dostawę. Do tej pory, w razie niemożności osobistego odbioru paczki w wyznaczonym czasie, konieczny był indywidualny kontakt z kurierem. Od kilku dni odebranie przesyłki z NEO24.PL będzie możliwe również po okazaniu awizo w punkcie pocztowym.

Poczta Polska to kolejna firma, która dla zapewnienia wygody internautów, dokonujących zakupów w NEO24.PL będzie dostarczać zamówiony sprzęt AGD, RTV i IT, a także perfumy, opony, artykuły zoologiczne, produkty dla dzieci czy sprzęt do domu i ogrodu. Usługi kurierskie dla NEO24.PL świadczą również DB Schenker oraz UPS. Kurier obsługujący zamówienie będzie dobierany pod kątem lokalizacji dostawy i dostępności, by móc zapewnić jak najwyższy poziom usługi i możliwie najkrótszy czas dotarcia paczki do odbiorcy.

www.neo24.pl
Sklep internetowy NEO24.PL należy do wiodących podmiotów na polskim rynku e-commerce. Prowadzi działalność od 2006 roku i oferuje ponad 60 000 towarów najlepszych światowych producentów sprzętu AGD, RTV oraz IT, a także innych branż: opony, perfumy, dom i ogród, dziecięcej i zoologicznej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.