Lidl przekazał już 8 800 000 milionów zł na rzecz WOŚP – Portal PR - 24PR
Lidl przekazał już 8 800 000 milionów zł na rzecz WOŚP

12.01.2015 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

Szósty raz z rzędu Lidl pokazał, że praca zespołowa przynosi imponujące rezultaty. Zbiórka pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwała w sklepach Lidl już od 5 stycznia. Lidl z pomocą swoich klientów i pracowników przekazał w tym roku na rzecz fundacji 1 600 000 złotych!

W sumie, w ciągu ostatnich 6 lat Lidl uzbierał sumę o łącznej wartości 8 800 000 złotych. Warto grać razem by pomagać!
Zbiórka na rzecz WOŚP rozpoczęła
się w sklepach sieci Lidl już w poniedziałek 5 stycznia, niemal tydzień przed Wielkim Finałem. Podczas codziennych zakupów klienci mogli pomagać w zbiórce wrzucając pieniądze do specjalnych skarbon umieszczonych przy kasach. Oprócz zbiórki pieniędzy prowadzonej w sklepach, sieć Lidl przekazała noże szefa kuchni oraz książki kucharskie z autografami Pascala Brodnickiego i Karola Okrasy na aukcje charytatywne. Noże i książki można było licytować w Internecie.
„Na przestrzeni ubiegłych sześciu lat, jak co roku klienci Lidla wykazali się ogromną szczodrością
i wielkim sercem wspierając WOŚP” – mówi Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska. „Ich wparcie pozwoli Wielkiej Orkiestrze prężnie działać gromadząc fundusze dla tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Chciałabym podziękować przede wszystkim naszym klientom – ich zaangażowanie jest godne podziwu” – dodaje.
W tym roku wspólnie zbierano na zakup urządzeń diagnostycznych i podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych, onkologicznych, kardiochirurgicznych, pulmonologicznych i reumatologicznych, ale też na rzecz godnej
opieki medycznej seniorów.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.