Odzież marki Le Désir dostępna w sieci – Portal PR - 24PR
Odzież marki Le Désir dostępna w sieci

29.01.2015 Kategoria: Moda. Autor: admin

Le Désir to nowa na polskim rynku marka modowa. Niedawno ruszyła kampania wizerunkowa z udziałem Pauliny Krupińskiej, a już dziś można zakupić kolekcję przez internet.
2 (45)

Chcąc być jeszcze bardziej dostępną dla swoich klientek, właścicielka marki Le Désir, Magda Wizner, uruchomiła sklep on-line. W sprzedaży internetowej znajdują się ubrania z wiodącej kolekcji, m.in.: marynarki, swetry, bluzki, spódnice, czy spodnie. Regularnie będą również wprowadzane nowości, które zachęcą do częstszego odwiedzania butiku stacjonarnego oraz internetowego na stronie www.le-desir.pl. W sieci, oprócz cen, dostępne są również informacje na temat materiałów z jakich zostały wykonane ubrania, a w zakładce „kolekcja” klientki mogą zobaczyć z czym zestawić poszczególne elementy garderoby oferowane przez markę.

Le Désir istnieje na polskim rynku od lipca 2014 roku. Twarzą pierwszej wizerunkowej kampanii została jedna z czołowych polskich modelek, Paulina Krupińska. Butik Le Désir mieści się w przepięknej kamienicy przy ul. Hożej 55 w Warszawie. Wiodąca kolekcja to połączenie najnowszych trendów z klasyczną elegancją. Tak unikalne połączenie ma być odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientek

Zajrzyj na www.le-desir.pl i wybierz coś dla siebie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.