SKECHERS w Aliganza Fashion Agency – Portal PR - 24PR
SKECHERS w Aliganza Fashion Agency

28.01.2015 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Znana na całym świecie marka obuwnicza wraz z początkiem roku dołączyła do grona Klientów agencji Aliganza. Współpraca obejmuje działania projektowe, PR oraz showroom.

SKECHERS USA, Inc. to firma wywodząca się z Manhattan Beach w Kalifornii. Portfolio marki obejmuje sportowe buty dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Poza linią performance, przeznaczoną do biegania i wyczynowego uprawiania sportów, w kolekcjach występuje także linia lifestyle nawiązująca designem i kolorystyką do aktualnych modowych trendów. Marka skierowana jest do pozytywnie nastawionych do świata, młodych duchem entuzjastów kultury miejskiej.
SKECHERS znany jest na całym świecie ze współpracy z gwiazdami muzyki POP, wśród nich m. in. Ringo Starr oraz Demi Lovato.
Od stycznia 2015 roku Aliganza jest odpowiedzialna za całościową strategię komunikacyjną marki, w tym kontakty z mediami i stylistami, współpracę z celebrytami oraz projekty specjalne.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.