UNIPHARM edukuje o niedoborach witamin i minerałów – Portal PR - 24PR
UNIPHARM edukuje o niedoborach witamin i minerałów

29.01.2015 Kategoria: Reklama. Autor: admin

VITRUM CALCIUM 1250, VITRUM Paznokcie oraz VITRUM D3 to preparaty komunikowane w nowej, trwającej obecnie kampanii telewizyjnej firmy UNIPHARM. Składająca się z 3 spotów kampania ruszyła z początkiem stycznia 2015 roku i prowadzona jest w największych ogólnopolskich kanałach telewizyjnych oraz w stacjach tematycznych. Kreację kampanii VITRUM CALCIUM 1250, VITRUM Paznokcie oraz VITRUM D3 przygotowała Agencja Pełka 360˚, która również była odpowiedzialna za nadzór nad produkcją telewizyjną.
VITRUM CALCIUM 1250

Firma UNIPHARM w listopadzie ub. roku zorganizowała przetarg na realizację trwającej kampanii telewizyjnej, który wygrała Agencja Pełka 360˚.
Głównym celem kampanii jest wzrost świadomości marki wśród konsumentów, edukacja w zakresie regularnego zażywania wapnia i witamin, a także zwiększenie wolumenu sprzedaży produktów.
Komunikacja w głównej mierze skierowana jest do kobiet. Obecna kampania podkreśla, że preparaty VITRUM wspierają kobietę na każdym etapie życia, oferując produkty odpowiadające na różne zapotrzebowania organizmu jako dodatek do codziennej, prawidłowo zbilansowanej diety.
Celem kampanii VITRUM CALCIUM 1250 jest uświadomienie Polkom, jak ważną rolę w ich organizmie odgrywa wapń. W reklamie preparatu VITRUM D3: „WITAMINA ŻYCIA” zwracamy zaś uwagę, że nowe rekomendacje zalecają witaminę D3 także u dorosłych, ponieważ odgrywa ona ważną rolę
w wielu procesach życiowych i pozytywnie wpływa na samopoczucie i zdrowie – zwraca uwagę Justyna Szyszka-Pałacha, Senior Product Manager UNIPHARM. – Reklama VITRUM Paznokcie natomiast podkreśla zdrowy i piękny wygląd paznokci jako wizytówkę nowoczesnej kobiety – dodaje.

Kampania ruszyła z początkiem stycznia br. i jest prowadzona w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych: TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2 oraz w kanałach tematycznych.
Nadzór nad projektem ze strony UNIPHARM: Justyna Szyszka-Pałacha, Senior Product Manager.
Kreacja oraz nadzór nad produkcją telewizyjną: Agencja Pełka 360˚.
Realizacja produkcji: Hart Warsaw.
Planowanie i zakup mediów: Brand Connection.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.