Firma MODECOM zdobyła dwie prestiżowe nagrody na tegorocznej imprezie DISTREE EMEA w Monte Carlo – Portal PR - 24PR
Firma MODECOM zdobyła dwie prestiżowe nagrody na tegorocznej imprezie DISTREE EMEA w Monte Carlo

26.02.2015 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

Luty 2015 – Firma MODECOM – polski producent urządzeń multimedialnych oraz akcesoriów komputerowych zdobyła dwie prestiżowe nagrody podczas jednej z najważniejszych w tym roku imprez z branży IT – DISTREE EMEA 2015 w Monte Carlo.

Firmie MODECOM przyznano nagrodę za najbardziej innowacyjny produkt – miniaturowych rozmiarów komputer osobisty – MODECOM FreePC. Kolejną nagrodę polski producent otrzymał w kategorii za najlepszą prezentację produktu. Te prestiżowe nagrody przyznano polskiemu producentowi podczas specjalnego programu „60-seconds to Convince”. W jego trakcie, najważniejsi producenci elektroniki użytkowej, prezentują swoje nowości produktowe przed forum, na którym zasiadają najbardziej wpływowe osoby z branży IT z regionu EMEA. Nagrody te są tym bardziej cenne, gdyż zostały przyznane w wyniku głosowania specjalistów.
Firma MODECOM S.A jak co roku zaznaczyła swoją obecność na tym prestiżowym wydarzeniu w charakterze Złotego Sponsora. Kończąca się w dniu dzisiejszym impreza skupiła ponad 1000 menadżerów najwyższego szczebla branży IT z ponad 80 krajów całego regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.
W trackie trwającego przez okres trzech dni prestiżowego eventu, polski producent zaprezentował szereg zaawansowanych technologicznie urządzeń multimedialnych, sprzętu IT, w tym nagrodzony komputer osobisty MODECOM FreePC.
Wśród prezentowanych przez firmę MODECOM urządzeń znalazła także nowa linia dedykowanych dla graczy produktów, takich jak: obudowy komputerowe, zasilacze, czy urządzenia peryferyjne.
MODECOM podczas tegorocznego eventu DISTREE EMEA w Monte Carlo zaprezentował nową linię produktów klasy PC Stick! Mieszczący się w dłoni MODECOM FreePC to pierwszy reprezentant nowej generacji komputerów mobilnych. W obudowie wielkości pendrive’a zamknięto moc klasycznego komputera typu PC.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.