„Gala” z Anją Rubik i „Służbami specjalnymi” na dvd – Portal PR - 24PR
„Gala” z Anją Rubik i „Służbami specjalnymi” na dvd

25.02.2015 Kategoria: media. Autor: admin

Na okładce najnowszego wydania „Gali” zobaczymy polską topmodelkę ANJĘ RUBIK. Zrobiła spektakularną karierę, ma pieniądze i szczęśliwe małżeństwo. Zawsze mówi to, co myśli i nie przejmuje się konsekwencjami. Dla „Gali” opowiada o sobie i relacjach z najbliższymi oraz pozuje w niezwykłej odważnej sesji.

„Gala” rozmawia również z HENRYKIEM SAWKĄ – rysownikiem, satyrykiem i artystą kabaretowym, który kpi ze wszystkich i wszystkiego oraz z MAŁGORZATĄ ZAJĄCZKOWSKĄ – aktorką, która lubi ryzyko i dlatego powróciła z USA i zderzyła z twardą polską rzeczywistością.
„Gala” w dziale mody prezentuje trendy na wiosnę i lato, a w dziale urody pisze o kosmetykach naturalnych. A ponieważ sezon narciarski jeszcze się nie kończy, poleca narciarski wyjazd do doliny Stubai w Austrii.
Wydanie będzie dostępne w sprzedaży od 23 lutego w regularnej cenie 4,99 zł lub w cenie 29,99 zł w wersji z książką z filmem na dvd „Służby specjalne”. Numer promowany będzie w telewizji (pakiety TVN i Polsat), w kinach Helios, w radio (RMF, Vox, Wawa), w prasie, w internecie (elle.pl, glamour.pl, blog.instyle.pl, kobieta.pl, gala.pl, glamour.pl, stylio.pl, focus.pl, rodzice.pl, Facebook), na ekranach Platform Channel (dworce) oraz w punktach sprzedaży prasy. Działania promocyjne zaplanował dział marketingu wydawnictwa.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.