Huawei G7 już w Polsce! – Portal PR - 24PR
Huawei G7 już w Polsce!

25.02.2015 Kategoria: Telefony. Autor: admin

Huawei, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), prezentuje kolejny wyjątkowy smartfon: Huawei G7. Elegancki i minimalistyczny design, obsługa technologii 4G LTE (kategorii 4.) oraz doskonały aparat o matrycy 13MP − to tylko niektóre z cech tego niezwykłego smartfona, dzięki któremu z łatwością wyróżnimy się z tłumu. Huawei G7 dostępny jest już w sieci Orange oraz na rynku pozaoperatorskim.

Huawei G7
Huawei G7 swoją światową premierę miał podczas międzynarodowych targów IFA 2014 w Berlinie, gdzie spotkał się z bardzo pozytywnymi opiniami. Ten nieprzeciętny smartfon, w którym każdy detal zaprojektowano tak, aby korzystanie z urządzenia było jak najwygodniejsze, trafił właśnie na polski rynek. Cechuje go wyjątkowa jakość wykonania, bogactwo multimedialnych funkcji, obsługa technologii 4G LTE (kategorii 4.) oraz doskonały aparat o matrycy 13MP. Wyposażony został m.in. w 5,5-calowy ekran o rozdzielczości HD (1280x720px), 2GB pamięci RAM, czterordzeniowy procesor Qualcomm 1,2 GHz, obsługujący technologię LTE i szybką transmisję danych. Huawei G7 działa pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego Android 4.4 Kit Kat oraz o autorskiego interfejsu Huawei EMUI 3.0.

Huawei G7 jest smartfonem, który zaprojektowano tak, aby podkreślał styl każdego użytkownika. Jest bardzo smukły (grubość: zaledwie 7.6 mm), lekki (waga: około 165 g) i stworzony przy użyciu najnowszej technologii Nano Molding (NMT) ─ wszystko to sprawia, że zwraca on uwagę swoim wyjątkowym designem. Tylną część obudowy wykonano z metalu, a krawędzie subtelnie wyszlifowano – dzięki temu Huawei G7 ma mocną konstrukcję o eleganckiej, minimalistycznej linii i doskonale leży w dłoni. Pomimo smukłej linii, urządzenie wyposażono w mocną baterię o pojemności 3000 mAh, pozwalającą na długie korzystanie ze smartfona (aż do 600 h w trybie czuwania). Specjalnie opracowana przez Huawei technologia oszczędzania energii, która daje możliwość wyboru pomiędzy 3 trybami – normalnym, inteligentnym i superoszczędnym – gwarantuje efektywniejszą pracę urządzenia. Uruchamiając odpowiedni tryb, możemy działać nawet 24 godziny przy naładowaniu baterii na poziomie zaledwie 10 procent. Tak mocna bateria pozwala na 10 godzin rozmów, 9 godzin surfowania w internecie, 8 godzin odtwarzania filmów czy blisko 30 godzin słuchania muzyki.

Huawei G7 zachwyca wyglądem i pozwala użytkownikom zarówno efektywnie pracować, jak również korzystać z multimediów. Szeroki, 5,5-calowy wyświetlacz HD minimalnie wystaje ponad krawędź obudowy, dzięki czemu kąty widzenia są jeszcze szersze. Smartfon posiada dwie kamery o rozdzielczości 5 MP i 13 MP. Zarówno przedni jak i tylny aparat wyposażone są m.in. w szerokokątną soczewkę 88°, czujnik światła oraz filtry blue-glass, które pozwalają na uchwycenie szczegółowych obrazów w idealnej jakości. Miłośników fotografii ucieszy wiele funkcji edytowania fotografii, m.in. opcja „beauty mode”, ręczne ustawienie ostrości – w przypadku mniej wyraźnych ujęć, czy dodatkowe rozjaśnianie zdjęć zrobionych przy słabym oświetleniu (funkcja niezależnego pomiaru światła i ostrości). Aparat oferuje również opcję wykrywania i wyostrzania rysów twarzy w trybie nagrywaniu filmu.

Smartfon Huawei G7 został wyposażony w moduł łączności 4G LTE, który umożliwia pobieranie danych z prędkością do 150 Mbs. Taka szybkość wystarczy, aby w kilka minut ścignąć film lub w kilka sekund przesłać pliki niezbędne do codziennej pracy. Dzięki inteligentnej technologii przełączania sieci, która stabilizuje jakość połączenia nawet przy słabym sygnale, zminimalizowano prawdopodobieństwo przerywania połączeń. Huawei G7 jest kompatybilny z sieciami na całym świecie.

Dostępność:
Huawei G7 dostępny jest w ofercie Orange w taryfach biznesowych i prywatnych.

Więcej informacji, wraz z opisem kluczowych funkcji, znajdą Państwo na stronie: http://consumer.huawei.com/minisite/worldwide/Ascend-G7/index.htm

Wideoprezentacje modelu Huawei G7 mogą Państwo obejrzeć na stronach: https://www.youtube.com/watch?v=OVd9NUTJ6cE

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.