REEBOK RZUCA WYZWANIE ŚWIATU NOWĄ KAMPANIĄ „BE MORE HUMAN” – Portal PR - 24PR
REEBOK RZUCA WYZWANIE ŚWIATU NOWĄ KAMPANIĄ „BE MORE HUMAN”

08.02.2015 Kategoria: MARKETING. Autor: admin

Marka Reebok stawia przed światem śmiałe wyzwanie przedstawiając swoją nową, w pełni zintegrowaną kampanię marketingową – „Be More Human”, stanowiącą kontynuację misji mającej na celu zmianę postrzegania oraz doświadczania aktywności fizycznej przez ludzi.

“Be More Human” to coś więcej niż tylko kampania czy slogan – to wezwanie, aby w pełni wykorzystywać swój potencjał. Ten unikalny punkt widzenia został zawarty w nowym symbolu marki – Reebok Delta. Jego trzy boki oznaczają trzy wymiary zmiany, jaką niesie ze sobą aktywny styl życia – fizyczną, psychiczną i społeczną.

W świecie napędzanym technologią, marka Reebok oddaje cześć zwykłym ludziom, którzy zwracają się ku swojej cielesności, aby móc prowadzić lepsze, pełniejsze i mniej skupione na sobie życie. Dla tych jednostek fitness nie jest wyłącznie aktywnością fizyczną – jest czymś, co usprawnia nie tylko ich ciało, ale i całe ich życie. Poprzez fitness stają się oni lepszymi rodzicami, lepszymi szefami, lepszymi nauczycielami, lepszymi parterami oraz ogólnie lepszymi, silniejszymi wersjami samych siebie.

“Reebok wierzy, że ciągłe stawianie przed sobą nowych wyzwań i testowanie swoich ograniczeń sprawia, że zyskujemy moc, aby zmieniać samych siebie nie tylko w sferze fizycznej, ale również w sferze psychicznej i społecznej”, powiedział Matt O’Toole, Reebok Brand President. “Przyjmując taki styl życia, dołączasz do społeczności ludzi zjednoczonych we wspólnym celu, jakim jest chęć bycia lepszą wersją samego siebie. Jesteśmy pewni, że pokonując kolejne granice przekształcamy nie tylko swoje ciało – przekształcamy całe swoje życie.”

Stworzony przez markę film „Freak Show”, dostępny pod adresem www.reebok.com/bemorehuman, ukazuje, że fitness może być naprawdę wymagający, chociaż wciąż niezrozumiały dla wielu osób. To niezwykle intensywny tryb życia, zmuszający do prawdziwego poświęcenia. “Freak Show” jest celebracją tych, którzy dzięki fitnessowi stają się jeszcze lepszymi osobami niż są to sobie w stanie wyobrazić. Jest też wyzwaniem dla tych, którzy dopiero mają się zwrócić ku hasłu “Be More Human”.

Film “Freak Show” to urzekająca intensywnością opowieść, dokumentująca codzienne zmagania osób, które wcielają w życie hasło “Be More Human”. Dzięki zmaganiu się z różnymi wyzwaniami ze świata fitnessu, stają się lepszymi szefami, lepszymi rodzicami oraz bardziej kompetentnymi ludźmi. Wyreżyserowany przez AG Rojas przy współpracy z Venables Bell & Partners 60-sekundowy spot telewizyjny zestawia zalety regularnego uprawiania fitnessu z korzyściami, jakie przynoszą one ludziom w codziennym życiu – włączając w to młodą matkę zmagającą się z nowym planem treningowym oraz strażaka, który wykorzystuje nabytą podczas nocnych biegów górskich wytrzymałość psychiczną w swojej codziennej, wymagającej pracy.

“Oto nowa generacja atletów. Są to zwykli ludzie, którzy powinni być traktowani jako wzory do naśladowania. Osiągnięcia tych jednostek wynikają ze świadomości, że zmiany w ich życiu zachodzą dzięki fitnessowi i wpływają nie tylko na nich samych, ale również na ich otoczenie społeczne. Chcemy wyrazić im wdzięczność za to, że codziennie zmagają się ze sobą w poszukiwaniu coraz wspanialszych nagród”, powiedział Yan Martin, Reebok Vice President of Global Brand Communications.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.