101dot dla Akademii Stylu MARIUSZ SZYMOJKO – Portal PR - 24PR
101dot dla Akademii Stylu MARIUSZ SZYMOJKO

23.03.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Agencja PR 101dot rozpoczęła współpracę z Akademią Stylu MARIUSZ SZYMOJKO. Do zadań agencji należy przygotowanie strategii PR, doradztwo komunikacyjne oraz relacje z mediami. Umowę podpisano na okres trzech miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy. Za obsługę nowego klienta w zespole 101dot odpowiadać będzie Dorota Kaźmierska.

Akademia Stylu MARIUSZ SZYMOJKO obejmuje nowoczesne Studio Fryzur (połączone z Eko Salonem i Eko Spa dla włosów) oraz Studio Kreowania Wizerunku o charakterze szkoleniowym. Firma współpracuje ze stylistami przy produkcji programów telewizyjnych, organizacji imprez i pokazów mody oraz sesji fotograficznych dla magazynów modowych.

Założycielem Akademii Stylu jest Mariusz Szymojko, fryzjer stylista z wieloletnim doświadczeniem, który oprócz fryzjerstwa zajmuje się także projektowaniem wnętrz oraz ubrań.
„Oprócz wielu przedsięwzięć w których obecnie uczestniczę, w planach mam także otwarcie atelier i vintage shopu z sukniami wieczorowymi, aby klientki mogły przejść w Akademii Stylu pełną metamorfozę – od fryzury i makijażu, aż po stylizację ubioru. Mając na uwadze dalszy rozwój marki, zdecydowałem się na współpracę z profesjonalistami na rynku usług public relations. Cieszę się, że agencja 101dot będzie dbać o nasz wizerunek i wspierać nas w komunikacji” – komentuje Mariusz Szymojko.

***
MARIUSZ SZYMOJKO doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w Polsce, jak i za granicą (m.in. Paryż, Rzym, Tel Awiw). Określany bywa także „stylistą gwiazd”. Jego firma działa w Julianowie koło Warszawy przy ul. ul. Julianowskiej 68D. Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011 została oficjalną Ambasadorką Salonu Mariusza Szymojko w 2014 roku. Więcej informacji o Mariuszu Szymojko i jego Akademii Stylu można znaleźć na profilu na Facebooku StudioFryzurMariuszSzymojko.

101dot Public Relations oferuje bieżącą obsługę firm w zakresie tworzenia i wdrażania strategii komunikacji, zarządzania kryzysowego, komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, media relations, CSR, sponsoringu i social media. Do klientów agencji należą m.in. linie lotnicze Air France i KLM, OPTIMUM Doradztwo Podatkowe, firma „Konar” oraz Akademia Stylu MARIUSZ SZYMOJKO.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.