Appetita w programie TOP CHEF – Portal PR - 24PR
Appetita w programie TOP CHEF

08.03.2015 Kategoria: Kulinaria. Autor: admin

Startuje czwarta edycja jednego z najbardziej znanych i cenionych programów kulinarnych na świecie – TOP CHEF. Od 4 marca w każdą środę o 20.40 na antenie Telewizji POLSAT widzowie śledzić będą zmagania profesjonalnych szefów kuchni. W przygotowaniu wyjątkowych potraw pomagać będzie uczestnikom Appetita.

Top Chef to wyjątkowe kulinarne show, które łączy w sobie wielkie emocje, zwroty akcji i zaskakujące konkurencje – z surowymi ocenami jury, w którym zasiadają wybitni przedstawiciele branży kulinarnej
z Wojciechem Modestem Amaro na czele, właścicielem warszawskiej restauracji Atelier Amaro, jedynego polskiego lokalu posiadającego prestiżową gwiazdkę w przewodniku Michelin. Pozostali członkowie jury: Grzegorz Łapanowski, Maciej Nowak oraz Ewa Wachowicz, to również znawcy kuchni z całego świata, mający swoje preferencje i ulubione smaki, co dla każdego Szefa Kuchni stanowić będzie dodatkowe wyzwanie.

Uczestnicy Top Chef’a to profesjonalni kucharze, którzy muszą oczarować zmysły wymagającego jury. Potrzebna im będzie doskonała technika, ogromna wiedza, umiejętności, które jedynie w połączeniu
z prawdziwą pasją, kreatywnością i miłością do gotowania przyniosą upragnione zwycięstwo.
Produkty Appetita wspierać będą kucharzy podczas wszystkich konkurencji. Bogate portfolio marki pozwoli szefom kuchni wyczarować naprawdę aromatyczne i niebanalne potrawy.

Appetita to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek przyprawowych w naszym kraju. Już od dwunastu lat towarzyszy Polakom w przygotowywaniu obiadów, deserów, przyjęć i wszelkich okazji, podczas których chcemy stworzyć pyszne dania. Appetita, zgodnie ze swoim hasłem – Uwodzi aromatem. Czerpie inspiracje ze źródeł – z natury, nadając potrawom wyjątkowy smak i aromat. Produkty marki wyróżnia fioletowa kolorystyka. Jej portfolio obejmuje aromatyczne zioła, przyprawy jednorodne oraz skomponowane według autorskich receptur mieszanki przyprawowe. Ofertę uzupełnia linia dodatków cukierniczych Domowe Sekrety. Mieszanki przyprawowe Appetita posiadają w pełni naturalne receptury, bez sztucznych dodatków, ulepszaczy i konserwantów, w tym glutaminianu sodu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.