„CZTERY KĄTY” Z NOWYM CYKLEM „URZĄDŹ Z NAMI PIERWSZE MIESZKANIE” – Portal PR - 24PR
„CZTERY KĄTY” Z NOWYM CYKLEM „URZĄDŹ Z NAMI PIERWSZE MIESZKANIE”

17.03.2015 Kategoria: media. Autor: admin

Jak modnie, wygodnie i niedrogo urządzić pierwsze własne mieszkanie – to temat nowego cyklu „Czterech Kątów”, którego pierwsza odsłona pojawiła się w kwietniowym numerze magazynu. W wydaniu czytelnicy znajdą również kupony rabatowe na zakup artykułów wyposażenia wnętrz w sklepach internetowych i stacjonarnych w całej Polsce. Magazyn w promocyjnej cenie ukazał się na rynku we wtorek, 17 marca br.

Tematem numeru kwietniowych „Czterech Kątów” są jadalnie. Redakcja prezentuje trzy atrakcyjnie i wygodnie urządzone miejsca do jedzenia, podpowiada też, jaki wybrać stół, krzesła i dodatki.

W nowym wydaniu znalazły się również piękne naczynia z kolorowego szkła, przykłady udanego połączenia dwóch kolorów we wnętrzu, metamorfoza niewygodnej sypialni, ciekawe rozwiązania do małej kuchni oraz pomysły na ukrycie pralki w łazience. W cyklu „Zrób to sam” redakcja pokazała, jak w prosty sposób wykonać stylową lamperię, a architekci wnętrz – m.in., jak zmodernizować mieszkanie, by wydzielić małą sypialnię i otwartą kuchnię z jadalnią.

Prezentacja 40-metrowej kawalerki rozpocznie nowy cykl „Czterech Kątów” zatytułowany „Urządź z nami pierwsze mieszkanie”. Cykl jest odpowiedzią redakcji na potrzeby młodych czytelników, którzy znajdą w nim prawdziwe historie młodych ludzi, dokonujących pomysłowych zmian za niewielkie pieniądze oraz praktyczne rady i wskazówki ekspertów.

Nowe wydanie „Czterech Kątów” ukazało się w punktach sprzedaży prasy 17 marca br., także w wersji na iPady i tablety z systemem Android. W wydaniu tabletowym znalazły się dodatkowe zdjęcia i materiały wideo, np. film wideo z sesji zdjęciowej jednej z prezentowanych jadalni, dodatkowe zdjęcia kawalerki z nowego cyklu czy jadalni z artykułu „W samym środku”. Promocyjna cena wersji cyfrowej to 0,99 euro.
„Cztery Kąty” można kupić w promocyjnej cenie 3,99 zł z prezentem w postaci archiwalnego wydania jednego z magazynów: „Kuchnia”, „Dom&Wnętrze” lub „Magnolia”.
Specjalny pakiet składający się z wydania papierowego oraz cyfrowego jest dostępny w cenie 4,90 zł na stronie Czterykaty.pl/prenumerata.

Kwietniowe wydanie magazynu „Cztery Kąty” jest promowane: w internecie (serwisy Gazety.pl oraz WP.pl), w stacjach radiowych (TOK FM, Rock Radio, Radio Złote Przeboje), w prasie (czasopisma Agory, „Metro”, „Gazeta Wyborcza” i jej dodatki), a także w sieci kin Helios w całej Polsce i na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS. Za kreację kampanii i planowanie mediów odpowiada dział marketingu pionu Czasopism i Prasy Bezpłatnej Agory.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.