„Gala” z Magdą Gessler i hitem kinowym „Igrzyska śmierci. Kosogłos cz.1” – Portal PR - 24PR
„Gala” z Magdą Gessler i hitem kinowym „Igrzyska śmierci. Kosogłos cz.1”

23.03.2015 Kategoria: media. Autor: admin

Gwiazdą okładkową najnowszego wydania „Gali” jest MAGDA GESSLER, która opowiada o dzieciństwie, mężczyznach swojego życia i o wysokiej cenie, jaką płaci za sukces.

„Gala” w tym wydaniu rozmawia również z KAJĄ PASCHALSKĄ, która mówi między innymi o trudnych początkach swojej kariery wokalnej z piosenką „Mała Chinka”, z JULIĄ POGREBIŃSKĄ – aktorką i gwiazdą „Tańca z gwiazdami” oraz z MARCINEM TYSZKĄ – fotografem, który został gwiazdą. „Gala” pisze również o księżniczce STEFANII z Monako, która była skandalistką, modelką, aktorką, wędrowała z cyrkiem, wiązała się z nieodpowiednimi mężczyznami, a jej matka Grace Kelly mówiła o niej „dzikie dziecko”.
Wydanie będzie dostępne w sprzedaży od 23 marca w regularnej cenie 4,99 zł lub w cenie 29,99 zł w wersji z książką z filmem na dvd „Igrzyska śmierci. Kosogłos cz.1”. Numer promowany będzie w telewizji (pakiet POLSAT), w radio (Eska Rock, Eska, RMF Maxxx), w prasie, w internecie (elle.pl, glamour.pl, blog.instyle.pl, kobieta.pl, gala.pl, glamour.pl, stylio.pl, focus.pl, rodzice.pl, Facebook), na ekranach Platform Channel (dworce) oraz w punktach sprzedaży prasy. Działania promocyjne zaplanował dział marketingu wydawnictwa.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.