„Gala” z relacją na wyłączność z wesela Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki – Portal PR - 24PR
„Gala” z relacją na wyłączność z wesela Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki

08.03.2015 Kategoria: media. Autor: admin

Gwiazdą okładkową najnowszego wydania „Gali” jest HALINA MLYNKOVA, której ślub z LESZKIEM WRONKĄ wzbudza ogromne emocje. Poznali się trzy lata temu – ona uwielbiana przez Polaków piosenkarka, on słynny czeski producent i biznesmen. Nikt i nic nie mogło powstrzymać tej miłości. W Dniu Zakochanych wzięli ślub i wyprawili huczne wesele, a w tej wzruszającej ceremonii towarzyszyła im „Gala”.
„Gala” w tym wydaniu rozmawia również z OTYLIĄ JĘDRZEJCZAK, która rok temu zakończyła karierę sportową oraz z KATARZYNĄ BONDĄ – królową polskiego kryminału. Pisze także o JENNIFER GREY z legendarnego „Dirty Dancing”, której karierę zakończyła operacja plastyczna nosa.
„Gala” w dziale mody prezentuje najpiękniejsze Oscarowe kreacje, a w dziale urody przypomina wiosenny dekalog pielęgnacji.
Wydanie będzie dostępne w sprzedaży od 9 marca w regularnej cenie 4,99 zł lub w cenie 29,99 zł w wersji z książką z filmem na dvd „Klub Jimmy’ego”. Numer promowany będzie w prasie, w internecie (elle.pl, glamour.pl, blog.instyle.pl, kobieta.pl, gala.pl, glamour.pl, stylio.pl, focus.pl, rodzice.pl, Facebook), na ekranach Platform Channel (dworce) oraz w punktach sprzedaży prasy. Działania promocyjne zaplanował dział marketingu wydawnictwa.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.