Helios – MOC ZAPACHÓW w Twoim domu – Portal PR - 24PR
Helios – MOC ZAPACHÓW w Twoim domu

17.03.2015 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Do portfolio firmy Politan – czołowego producenta artykułów do przygotowania i przechowywania żywności oraz sprzątania – dołączyły produkty chemii gospodarczej pod marką Helios. Marka powstała z myślą o pachnącym i lśniącym domu każdego dnia. Płyny do podłóg, szyb, środki do czyszczenia i pielęgnacji Helios kryją w sobie wyjątkową moc zapachów! Oryginalne kompozycje takie jak jabłko z cynamonem, zielona herbata czy kokos z pewnością zadowolą wszystkich tych, którzy poszukują świeżych i niebanalnych zapachów. Wysoka jakość produktów jest gwarancją skuteczności nawet przy bardzo silnych zabrudzeniach.

Marka Helios istnieje na polskim rynku od 1950 roku. Lata doświadczeń oraz umiejętność połączenia produkcji nowoczesnych wyrobów z przystępnymi cenami pozwoliły na stworzenie bardzo atrakcyjnej oferty. W portfolio marki Helios znajduje się chemia gospodarcza, a w tym specjalistyczne oraz uniwersalne środki do mycia i konserwacji podłóg, substancje do mycia i czyszczenia kuchni oraz łazienki, preparaty do pielęgnacji mebli i drewna. Drugą kategorię produktów stanowią preparaty do konserwacji obuwia obejmujące emulsje oraz pasty.

Z produktami marki Helios, codzienne obowiązki mogą stać się przyjemnością. Wyobraźmy sobie, że podczas sprzątania towarzyszą nam świeże zapachy, które na długo wypełniają cały dom!

Płyn uniwersalny do mycia podłóg Helios wspaniale odświeży dom – będzie czysto i pachnąco. W zaledwie kilka chwil w całym pomieszczeniu uniesie się świeży zapach, który będzie nam towarzyszył jeszcze przez długi czas. Mycie podłogi może stać się łatwe i przyjemne gdyż płyn uniwersalny Helios nie pozostawia trudnych do usunięcia zacieków i smug. Świetnie sprawdza się do:
 podłóg z drewna lakierowanego
 laminowanych paneli ściennych i podłogowych
 podłóg z PCV
 linoleum, gumoleum, terakoty
 marmuru, kamienia i lastryko, płytek ceramicznych
Helios Płyn uniwersalny do mycia podłóg JABŁKO Z CYNAMONEM
Helios Płyn uniwersalny do mycia podłóg ZIELONA HERBATA
Helios Płyn uniwersalny do mycia podłóg BŁĘKITNA LAGUNA
Helios Płyn uniwersalny do mycia podłóg ŚWIEŻOŚĆ PORANKA
Pojemność: 1l, Cena: 6,20 zł

Do podłóg drewnianych szczególnie narażonych na trudne do usunięcia zarysowania i smugi pozostawiane przez buty, idealnie sprawdzi się Płyn do mycia powierzchni drewnianych Helios. Pozostawia przyjemny zapach, który unosi się w całym pomieszczeniu. Skutecznie czyści i podkreśla naturalne piękno drewna lakierowanego lub woskowanego na: futrynach, drzwiach, meblach, panelach i podłogach korkowych. Skutecznie usuwa tłuste plamy.
Helios Płyn do mycia powierzchni drewnianych KOKOS z woskiem nabłyszczającym
Pojemność: 800 ml, Cena: 11,25 zł
Helios Płyn do mycia powierzchni drewnianych KAWA
Helios Płyn do mycia powierzchni drewnianych MIGDAŁ
Pojemność: 800 ml, Cena: 10,80 zł

Na wiosnę planujemy zazwyczaj gruntowne mycie okien. Dobry i skuteczny preparat zagwarantuje pełen sukces. Płyn do szyb marki Helios zawiera wyjątkowo świeże kompozycje zapachowe, mieszaninę alkoholi i środków myjących, dzięki którym szybko i skutecznie usuwa brud pozostawiając krystalicznie czystą powierzchnię oraz bardzo przyjemny zapach.
Helios Płyn do mycia szyb CYTRYNOWY
Helios płyn do mycia szyb MORSKI
Pojemność: 500 ml, Cena: 4,90 zł

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.