Jadar z agencją Sfera Group – Portal PR - 24PR
Jadar z agencją Sfera Group

15.03.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Agencja Sfera Group rozpoczęła współpracę z firmą Jadar od lutego 2015. Jadar to producent kostki brukowej z 20-letnim doświadczeniem na rynku, który łączy wysoką jakość produkcji z najnowszymi trendami w kreowaniu otoczenia.
Współpraca agencji z firmą Jadar opiera się na działaniach w zakresie media relations, komunikacji wewnętrznej, komunikacji idei, a także doradztwa sprzedażowego. Do zadań Sfera Group będzie należeć także obsługa marki pod kątem e-PR i SEO PR.

Jadar to polska marka produkująca kostkę brukową, beton architektoniczny oraz różnego rodzaju elementy dekoracyjne do ogrodu. To także jedyny polski producent innowacyjnych systemów do budowy domów – SUN BLOCK. Firma oferuje bogaty asortyment produktowy, który pozwala klientowi w nieograniczony sposób kreować krajobraz wokół domu jakim jest ogród.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.