KONIEC PIERWSZEGO ETAPU WYBORU AGENCJI KREATYWNEJ DLA nc+ – Portal PR - 24PR
KONIEC PIERWSZEGO ETAPU WYBORU AGENCJI KREATYWNEJ DLA nc+

17.03.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Platforma nc+ zakończyła właśnie pierwszy etap przetargu na obsługę kreatywną. Po analizie wszystkich złożonych ofert do kolejnego etapu przetargu zakwalifikowane zostały agencje reklamowe: Saatchi&Saatchi Poland – obecny partner platformy – oraz 2012 Agency i DDB Warszawa.

Finalny wybór agencji, która będzie odpowiadać za obsługę kreatywną nc+ i przygotowanie kampanii reklamowych, zostanie dokonany w najbliższych tygodniach.

—-

nc+ to nowoczesna, najbogatsza pod względem oferty programowej platforma cyfrowa powstała z połączenia dwóch liderów rynku – CYFRY+ i n. Oferuje ponad 160 wyselekcjonowanych kanałów najwyższej jakości, w tym ponad 60 w standardzie HD, dając jednocześnie dostęp do ponad 600 kanałów FTA. W nc+ można oglądać najbardziej prestiżowe wydarzenia sportowe i najnowsze premiery filmowe prosto z ekranów kin, dostępne na sześciu kanałach premium: CANAL+ HD, CANAL+ Film HD,CANAL+ Film2 HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD oraz CANAL+ Sport HD. Platforma jest również nadawcą szeregu kanałów tematycznych: Ale kino+ dla entuzjastów kina, dokumentalnego Planete+, lifestyle’owych Kuchnia+ i Domo+, dziecięcych MiniMini+ i teleTOON+ oraz kanału nSport+, będącego zaproszeniem do świata najlepszego sportu z oferty nc+.

nc+ to również najnowocześniejsze, przyjazne technologie, m.in.: PVR (personal video recording) – nagrywanie, przewijanie i pauzowanie programów; MULTIROOM, czyli telewizja nawet w 6 pomieszczeniach jednocześnie; nc+go TV – programy i filmy na życzenie, dostępne po podłączeniu dekodera do internetu; nc+ GO – aplikacja mobilna umożliwiającą oglądanie telewizji na tablecie lub smartfonie, a także aplikacja CANAL+ Sport Online, która umożliwia oglądanie meczów T-Mobile Ekstraklasy na tabletach, smartfonach i komputerach. Dzięki połączeniu najbogatszej oferty wyselekcjonowanych treści i najnowszej technologii nc+ pozwala zobaczyć więcej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.