Media Markt otworzy salon w Galerii Solnej już w tym tygodniu – Portal PR - 24PR
Media Markt otworzy salon w Galerii Solnej już w tym tygodniu

17.03.2015 Kategoria: Handel. Autor: admin

Nowy format sklepu przygotowany przez sieć Media Markt dedykowany mniejszym miejscowościom będzie miał w Galerii Solnej powierzchnię całkowitą ponad 1100 m2. Klienci znajdą tu pełen wybór artykułów niezbędnych do wyposażenia domu i biura, najnowsze urządzenia mobilne, sprzęt fotograficzny, programy użytkowe, gry komputerowe, książki, muzykę oraz film.

„Bardzo się cieszymy z naszej obecności w Galerii Solnej w Inowrocławiu. – powiedział Andrzej Sobolik, Dyrektor Zarządzający siecią Media Markt – Jest to ulubione miejsce zakupów i spotkań mieszkańców. Wierzę, że dzięki Media Markt stanie się ono również technologicznym centrum miasta, gdzie każdy znajdzie urządzenia dopasowane do swoich potrzeb i stylu życia.”
Poza szerokim wyborem urządzeń światowych producentów, w ofercie sklepu pojawią się cieszące się ogromną popularnością produkty marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ oraz ISY, będące alternatywą dla klientów szukających tańszych rozwiązań. Ofertę uzupełni bogaty wybór akcesoriów, które pozwolą w pełni docenić i wykorzystać możliwości zakupionego sprzętu.
Pracę w Media Markt zyskało 21 osób.

Więcej o Media Markt
Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski i jest liderem w branży.
Kontakt dla mediów:
Wioletta Batóg,
Rzecznik Prasowy Media Saturn Holding Polska Sp. z o. o.
Tel.: 0 22 517 11 86
e-mail: batog@media-saturn.com
www.mediamarkt.pl; facebook.com/MediaMarktPolska

Więcej o Galerii Solnej
Galeria Solna to pierwsze nowoczesne centrum handlowo-usługowe w Inowrocławiu obejmujące zasięgiem oddziaływania ponad 200 tysięcy mieszkańców miasta oraz regionu. Od chwili otwarcia 8 maja 2013 obiekt odwiedziło ponad 7,3 miliona klientów, co stanowi o dużym sukcesie galerii w tak krótkim czasie. Na sukces ten składa się wiele czynników, w tym duża aktywność marketingowa, zróżnicowana i jednocześnie odpowiednio dopasowana do rynku oferta, a przede wszystkim doskonały poziom komercjalizacji centrum, który wynosi ponad 99%. Na powierzchni przekraczającej 30 tys. mkw. znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych m.in. Tesco, Media Markt, H&M, Reserved, New Yorker, Carry, Bershka, Stradivarius, House, Sinsay, Mohito, Cropp Town, Takko, Pepco, Monnari, Top Secret, Lee Wrangler, Diverse, Butik, Coccodrillo, Quiosque, Smyk, Triumph, Esotiq, Lavard, Douglas, CCC, Deichmann, Martes Sport, Empik, Mc Donald’s. Do dyspozycji klientów oddano 1000 miejsc parkingowych.
Obiekt posiada prestiżowy certyfikat BREEAM, stanowiący o energooszczędności i proekologicznych rozwiązaniach zastosowanych w budynku. Galeria zapewnia udogodnienia dla klientów niepełnosprawnych, a także dla rodzin z dziećmi.
Inwestorami Galerii Solnej są Libra Project oraz należąca do Acteeum Group spółka Acteeum Central Europe. Zarządcą obiektu jest DTZ Polska Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.