Pierwszy raz w Polsce! – Barilla Cup – I Makaronowe Mistrzostwa Dziennikarzy – Portal PR - 24PR
Pierwszy raz w Polsce! – Barilla Cup – I Makaronowe Mistrzostwa Dziennikarzy

11.03.2015 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

13 marca 2015 roku w warszawskim SOHO Factory odbędzie się pierwsze w Polsce tak gorące wydarzenie kulinarne – Barilla Cup. Dziennikarze z całego kraju, pasjonujący się gotowaniem, staną w szranki w najgłośniejszym medialnie starciu! Wszyscy uczestnicy zostaną poddani precyzyjnej ocenie jury, w którym znajdą się tak znane nazwiska jak: Zbyszek Kmieć, Marco Ghia, Szymon Szlendak i Kamil Pietrowicz, Alessandro de Pedys, Jacek Pałasiński, Paulina Kawaller, Justyna Adamczyk i inni.

Będzie się działo, jak na Włochów przystało!
Organizatorem mistrzostw jest Barilla – największy producent makaronu na świecie i numer 1 we Włoszech. Dotychczas firma intensywnie angażowała się w edukację kulinarną w kilkudziesięciu krajach na 5 kontynentach. Elementem tych prac jest działająca od ponad 10 lat Academia Barilla, która kształci kucharzy cenionych na całym świecie.
Mistrzostwa wzbudzą jeszcze więcej emocji, ponieważ główną nagrodą w konkursie jest kurs kulinarny w prestiżowej Academii Barilla w słonecznej Parmie!
Impreza została objęta patronatem medialnym: KukBuk, Jem Radio i Smaq.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.