Prawdziwe raty 0% wróciły na Allegro – Portal PR - 24PR
Prawdziwe raty 0% wróciły na Allegro

05.03.2015 Kategoria: Handel. Autor: admin

Zero papierowych umów, zero kolejek i przede wszystkim zero ukrytych kosztów – to najważniejsze cechy prawdziwych rat 0%, które przygotowało PayU dla kupujących na Allegro. Jest to wiosenna edycja promocji, która pierwszą odsłonę miała w grudniu i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W czasie jej trwania udział rat w strukturze wybieranych metod płatności na Allegro wzrósł niemal dwukrotnie.

Raty PayU są innowacyjną metodą finansowania zakupów w Internecie. W momencie powstania był to pierwszy całkowicie online’owy system kredytowy. PayU rozwija tę metodę płatności, bo jak wynika z danych kupujący chętnie do niej wracają.
– Aż 1/3 osób (32,6 proc.), które raz otrzymały raty PayU na Allegro, wybrało tę metodę płatności ponownie przy kolejnych zakupach. Dla tych użytkowników na początku ubiegłego roku wprowadziliśmy limity kredytowe, które są ważne przez 60 dni od momentu zaciągnięcia ostatniej pożyczki ratalnej. Dzięki temu teraz wystarczy kilka kliknięć, by dostać kolejną pożyczkę nawet w kilkadziesiąt sekund, a docelowo chcemy, by odbywało się to jednym kliknięciem – mówi Wojciech Czajkowski, dyrektor zarządzający PayU Polska. – Nie zapominamy jednak także o pozostałych kupujących na Allegro i liczymy, że taka promocja jak „Prawdziwe raty 0%” zachęci ich do wypróbowania tej metody – dodaje.

Zainteresowanie płatnościami ratalnymi w Internecie jest tak duże, że aby zapewnić szybką realizację transakcji, czego niezmiennie oczekują klienci, PayU zdecydowało się na udostępnienie rat z dwoma partnerami bankowymi – Alior Bankiem i mBankiem. Obydwa banki zostały również partnerami akcji „Prawdziwe raty 0%”.

Zarówno z promocyjnej jak i standardowej oferty ratalnej skorzystać może każdy użytkownik Allegro posiadający pełną zdolność do czynności prawnych i odpowiednią zdolność kredytową, nie ma znaczenia w jakim banku posiada rachunek.

W czasie pierwszej edycji akcji „Prawdziwe raty 0%” użytkownicy Allegro najczęściej finansowali w ten sposób zakup produktów z kategorii (wg największej liczby transakcji): Dom i Ogród (14 proc); RTV i AGD (14 proc.); Komputery (14 proc.) oraz Telefony i Akcesoria (13 proc.). Na dalszych miejscach znalazły się kategorie: Dla Dzieci (9 proc.); Odzież, Obuwie, Dodatki (8 proc.); Motoryzacja (7 proc.).

Aby skorzystać z prawdziwych rat 0% od PayU wystarczy wybrać raty PayU jako metodę płatności za zakupy i wypełnić wniosek pożyczkowy online. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej przez jednego z partnerów pożyczkowych, czyli Alior Bank lub mBank, umowę zatwierdza się również online – jednym kliknięciem. Promocja potrwa aż do 31 marca.

PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY:
– kwota pożyczki 1 500 zł;
– całkowita kwota pożyczki 1 500 zł;
– czas obowiązywania umowy 10 miesięcy;
– oprocentowanie nominalne: 0%;
– prowizja za udzielenie pożyczki kredytowa 0 zł;
– RRSO: 0%;
– kwota miesięcznej raty: 150 PLN;
– całkowita kwota do zapłaty 1 500 zł. Informacja handlowa wg stanu na dn. 27.02.2014 r.
Więcej informacji: http://poznaj.allegro.pl/raty/.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.