Wielki sukces Bricomarché w CH Echo w Bełchatowie – Portal PR - 24PR
Wielki sukces Bricomarché w CH Echo w Bełchatowie

12.03.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Otwarty na początku marca br., market „dom i ogród” sieci Bricomarché w w Centrum Handlowym Echo w Bełchatowie, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem klientów.
Już pierwszy dzień działalności sklepu Bricomarché w CH Echo pokazał, że mieszkańcy Bełchatowa i okolic czekali na tego typu ofertę.

„Nie spodziewałem się aż tak wysokiej frekwencji, która przełożyła się na obroty powyżej naszych oczekiwań. Mogę śmiało powiedzieć, że odzwiedzalność i liczba transakcji kształtują się powyżej ogólnopolskiej średniej. Przyczyn sukcesu upatruję przede wszystkim w znakomitej lokalizacji CH Echo, a także sąsiedniej Galerii Olimpia, które razem tworzą kompleks z unikatową ofertą” – mówi Paweł Preus, dyrektor zarządzający Bricomarché w Bełchatowie.
Sklep Bricomarché w CH Echo w CH Echo dysponuje powierzchnią 3 500 mkw. Na klientów czeka blisko 29 tys. artykułów i materiałów dostępnych w czterech głównych działach: budowanie, dekoracja, majsterkowanie oraz ogród.
Budowa sklepu Bricomarché w Bełchatowie to efekt rewitalizacji CH Echo prowadzonej przez spółkę Echo Investment.
„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że otwarcie sklepu Bricomarché zostało przyjęte tak entuzjastycznie. Potwierdza to słuszność kierunku zmian, jaki przyjęliśmy w strategii rozwoju istniejących obiektów handlowych. Koncentrujemy się nie tylko na modernizacji wnętrz i zmianie architektury zewnętrznej, ale przede wszystkim stale uzupełniamy ofertę i poszerzamy funkcje naszych obiektów. Doskonałym przykładem jest Galeria Echo w Kielcach, której ofertę uzupełniliśmy m.in. o sklep sieci Komfort, a także market Jula, który niebawem się otworzy.” – mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.
Bricomarché należy do Grupy Muszkieterów – największej sieć franczyzowej w kategorii marketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce. Grupa ta jest zrzeszeniem ponad 240 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających sklepami spożywczymi Intermarché oraz marketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 205 supermarketów Intermarché i 97 Bricomarché. Muszkieterowie są obecni w 6 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii i na Bałkanach.

CH Echo w Bełchatowie, którego właścicielem jest spółka zależna od cypryjskiej firmy Vousoka, zlokalizowane jest przy ulicy Kolejowej i wraz z Galerią Olimpia tworzy funkcjonalnie powiązany kompleks handlowo-usługowy o łącznej powierzchni najmu 32 900 mkw. Znajdują się w nim dwa hipermarkety spożywcze: Tesco i Carrefour. Oferta Galerii Olimpia to blisko 70 sklepów takich marek jak m.in. H&M, Reserved, House, Mohito, Cropp, New Yorker, Orsay, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Deichmann, Centro, Pepco, Ryłko, Wojas, Apart, Reporter, 4F, Adidas, Nike, Diverse, Matras, Douglas, Euro-Apteka, Loox, Rossmann, Takko Fashion, Empik, Artimex, Grycan, Dzieciaczek, Alior Bank. Ofertę rozrywkową zapewnia wielo salowe kino Helios. Kierowcy mają do dyspozycji łącznie 1 050 miejsc postojowych.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.
Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Firma zrealizowała ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni przekraczającej 1 000 000 mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.
www.echo.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.