Wydanie specjalne GALA DODATKI – Portal PR - 24PR
Wydanie specjalne GALA DODATKI

26.03.2015 Kategoria: media. Autor: admin

Redakcja magazynu „Gala” wydała nowe wyjątkowe wydanie specjalne „Gala DODATKI” w eleganckiej klejonej oprawie w objętości 116 stron. Magazyn będzie w sprzedaży przez dwa miesiące od 26 marca w cenie 9,99 zł.„Gala DODATKI” prezentuje wszystko co modne w tym sezonie – kultowe marki i projektanci (Louboutin, Ray-Ban, Hermes),
ludzi ze świata mody i stylowe gwiazdy. Redakcja rozmawia z polskim fotografem w Paryżu – PIOTREM STOKŁOSĄ, który w stolicy mody zaczynał od zera i odniósł sukces. W swoim studiu fotografuje najpiękniejsze i najdroższe akcesoria świata, np. naszyjniki Cartiera i buty Diora. Redakcja pisze również m.in. o 15 kultowych modelach torebek i zakochanych w nich gwiazdy, o polskich gwiazdach i ich luksusowych torebkach, o najmodniejszych trendach w akcesoriach – butach, biżuterii, okularach.
Wydanie będzie promowane w internecie (kobieta.pl, gala.pl, glamour.pl, stylio.pl, focus.pl, rodzice.pl, elle.pl) oraz w prasie (Gala, Elle, InStyle, Glamour).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.