Zespół PromoAgency powiększa się o PR Managera – Portal PR - 24PR
Zespół PromoAgency powiększa się o PR Managera

05.03.2015 Kategoria: MARKETING. Autor: admin

Jedna z najprężniej rozwijających się agencji komunikacji marketingowej w Polsce celuje w nowy segment rynku. Teraz swoich Klientów wspierać będzie także w zakresie prowadzenia kampanii Public Relations – budowania wizerunku i relacji z mediami, a także tworzenia kompleksowych strategii komunikacji w mediach. Nowe otwarcie obliczone jest na wzmocnienie synergii w ramach oferowanych przez agencję kampanii zintegrowanych. Klientom zagwarantuje skuteczniejsze dotarcie do wybranych grup docelowych.

PromoAgency wchodzi w skład PromoHolding – grupy 6. spółek należących do Ryszarda Chmury. Na swoim koncie ma kilkaset kampanii sprzedażowych, zasięgowych i projektów prowadzonych dla takich graczy jak Polskie Linie Lotnicze LOT, InPost, Aviva, czy TaxCare. Dynamika wzrostu i sukces firmy opiera się na nietypowym dla branży modelu biznesowym, który zakłada specjalizację poszczególnych spółek odpowiedzialnych za reklamę, interactive, pozycjonowanie, druk offsetowy czy eventy. Wysoką jakość usług i skuteczność kampanii gwarantuje konieczność utrzymania rentowności każdej z firm wchodzących w skład holdingu, który tylko w ciągu ostatniego roku zwiększył swoje przychody oraz liczbę pracowników o ⅓.

Za prowadzenie działań PR w PromoAgency odpowiadać będzie teraz Katarzyna Zarzycka, która wcześniej z sukcesem kierowała kampaniami wizerunkowymi m.in. dla Nowy Styl Group – międzynarodowego potentata branży mebli biurowych, zajmowała się również marketingiem politycznym. Zarzycka podlegać będzie bezpośrednio Grzegorzowi Gracz, który od roku pełni funkcję dyrektora zarządzającego spółki, a do jej obowiązków należeć będzie projektowanie i kompleksowa realizacja kampanii public relations dla Klientów agencji.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.