Amerykańskie smaki w McDonald’s®! – Portal PR - 24PR
Amerykańskie smaki w McDonald’s®!

24.04.2015 Kategoria: Kampania. Autor: admin

24 kwietnia do restauracji McDonald’s ponownie zawitała promocja Stars of America. Do znanej już kanapki New York Beef Classic oraz Frytek Amerykańskich dołączają nowe gwiazdy – Podwójny McRoyal® BBQ i Chicago Chicken. Na wielbicieli deserów czekają natomiast dwie słodkie niespodzianki: McFlurry Mars® i Lodowe Marzenie Mars.

Stars of America to znana i lubiana promocja, która co roku zaskakuje swoją nową odsłoną. Tegoroczne menu to urozmaicone smaki kanapek, doskonały dodatek oraz desery. Dzięki zróżnicowanej ofercie każdy gość restauracji McDonald’s znajdzie coś dla siebie.

W amerykańskim menu premierę ma Podwójny McRoyal BBQ – wyśmienity smak podwójnej porcji 100% wołowiny, przekładanej dwoma plastrami sera cheddar. Dopełnieniem całości jest świeża cebula i niezastąpione pikle. Smak kanapki zaostrza pyszny sos barbecue.

W menu debiutuje także Chicago Chicken. Jest to kanapka z mięsem z piersi kurczaka w złocistej, chrupiącej panierce w towarzystwie sera ementaler, świeżej sałaty, czerwonej cebuli i pomidora. Smak dopełnia delikatny sos majonezowo-cytrynowy.

New York Beef Classic to znany już smak w prawdziwie amerykańskim stylu. Na jego wyjątkową kompozycję składają się dwa soczyste kotlety z mięsa wołowego, pomiędzy którymi znajdziemy roztopione plasterki sera cheddar. Smak wzbogaca świeży pomidor i plasterki pikli. Wyrazistości dodają też musztarda i sos kanapkowy oraz czerwona cebula. Całość jest podawana w miękkiej bułce z sezamem.

Dodatkiem powracającym do McDonald’s i świetnie komponującym się z nowymi burgerami są grubo krojone Frytki Amerykańskie z aksamitnym sosem śmietanowym.

Na miłośników deserów czekają natomiast dwie nowe propozycje. McFlurry Mars zawdzięcza swój wyśmienity smak połączeniu polewy czekoladowo-karmelowej z kruchą posypką batona Mars. Nowością wśród deserów jest również Lodowe Marzenie Mars. Miłośnicy tradycyjnych słodkich smaków McDonald’s mogą cieszyć się fantazyjnym połączeniem lodów, polewy czekoladowo-karmelowej i chrupiącej posypki Mars. Całość deseru dopełnia bita śmietana.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.