Be Communications po raz trzeci w medycynie estetycznej – Portal PR - 24PR
Be Communications po raz trzeci w medycynie estetycznej

25.04.2015 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Be Communications trzeci rok z rzędu poprowadzi na zlecenie firmy Allergan program działań edukacyjno-informacyjnych „Twarz z głową”, którego celem jest promocja odpowiedzialnych wyborów w medycynie estetycznej.

Kampania autorstwa Be Communications, realizowana od 2013 roku, w obecnej edycji skupia się na komunikacji w mediach społecznościowych kierowanej do pacjentów i działaniach BtB angażujących wiodące gabinety medycyny estetycznej w całej Polsce. Program w sferze komunikacji będzie konsekwentnie, zgodnie z motywem kampanii „wiem, wymagam, wybieram sprawdzoną jakość”, promował profesjonalne standardy zabiegów z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych
i sprawdzonych produktów, przez uprawniony personel medyczny. Założeniem Kampanii jest zachowanie partnerskiej relacji lekarz-pacjent opartej na wiedzy, dialogu i zaufaniu.

W programie uczestniczy już prawie 100 renomowanych klinik medycyny estetycznej, z których usług w skali roku korzysta ponad 200 tysięcy pacjentów.

Realizacja programu w obecnej edycji przez Be Communications wynika z decyzji Klienta o przedłużeniu kontraktu na kolejny rok.
______
Allergan jest światową firmą z branży medycznej, która koncentruje się na opracowywaniu
i wprowadzaniu na rynek innowacyjnych produktów stosowanych w okulistyce, neurologii
oraz właśnie w medycynie estetycznej, gdzie do portfolio firmy należą preparaty BOTOX®
oraz produkty na bazie kwasu hialuronowego marki Juvederm™.

Be Communications (www.becomms.pl) jest firmą doradztwa strategicznego w obszarze komunikacji. Oferuje pełne spektrum wsparcia dla strategii korporacyjnych, biznesowych i marketingowych, skupiając się na współpracy z podmiotami reprezentującymi tzw. sektory wrażliwe.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.