Garmin globalnym partnerem Wings for Life World Run – Portal PR - 24PR
Garmin globalnym partnerem Wings for Life World Run

13.04.2015 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

Wings for Life World Run to światowy, charytatywny bieg, którego celem jest wspieranie badań nad rdzeniem kręgowym. Firma Garmin została jednym z głównych partnerów wydarzenia, udzielając finansowego wsparcia fundacji oraz
podejmując akcje mające na celu zwiększenie świadomości o chorobie. Z okazji biegu do oferty wprowadzono specjalną edycję opasek fitness Wings for Life World Run vivofit 2. Urządzenia te monitorują aktywność i motywują do zdrowszego stylu życia. Zyski ze sprzedaży przekazane zostaną na cele fundacji Wings for Life.

Uczestnicy Wings for Life World Run wystartują 3 maja 2015, jednocześnie w 35 lokalizacjach na całym świecie. Wśród nich będą biegacze na różnym poziomie zaawansowania, a także osoby na wózkach inwalidzkich. Jest to nietypowy wyścig, w którym nie zawodnicy biegną do mety, ale meta goni zawodników. Z 30 minutowym opóźnieniem za zawodnikami wystartuje samochód wyznaczający linię mety, gdy wyprzedzi uczestnika, zapisze jego dystans. Ostatni mężczyzna i ostatnia kobieta, których doścignie ruchoma linia mety, uzyskają tytuł światowych zwycięzców Wings for Life World Run. Całkowity dochód z opłat startowych przekazany zostanie na poszukiwanie metody leczenia przerwanego rdzenia kręgowego.

Bieg w tym roku w Polsce wystartuje z Poznania, 3 maja 2015, o godzinie 13:00 czasu lokalnego.
Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu: www.wingsforlifeworldrun.com

Urządzenia wearables firmy Garmin od ponad 10 lat wspierają sportowców na ich drodze do lepszej formy i zdrowia. Opaski monitorujące aktywność i zegarki z zaawansowanymi funkcjami treningowymi znaleźć można na stronie: https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/c10002-p1.html

Informacje o firmie Garmin International
Garmin International Inc. jest spółką zależną Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), globalnego lidera nawigacji satelitarnej. Począwszy od 1989 r. firmy wchodzące w skład tej grupy projektują, produkują, wprowadzają na rynek oraz sprzedają urządzenia i aplikacje nawigacyjne, komunikacyjne oraz informacyjne, z których większość bazuje na technologii GPS. Produkty Garmin są używane w transporcie drogowym, sportach outdoorowych, marine, lotnictwie i zastosowaniach mobilnych, bezprzewodowych oraz OEM. Wpisana do indeksu S&P 500, spółka Garmin Ltd. jest zarejestrowana w Szwajcarii, a jej główne podmioty zależne znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i na Tajwanie. Więcej informacji można uzyskać w wirtualnym biurze prasowym na stronie internetowej Garmin pod adresem www.garmin.com/pressroom lub pod numerem telefonu +48 (0) 22 20 58 971. Wszystkie inne marki, nazwy produktów, nazwy firm, znaki towarowe są własnością odpowiednich podmiotów. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacja o oświadczeniach wybiegających w przyszłość:
Niniejszy komunikat zawiera oświadczenia wybiegające w przyszłość, dotyczące firmy Garmin Ltd. oraz prowadzonej przez nią działalności biznesowej. Takie oświadczenia bazują na bieżących oczekiwaniach kierownictwa firmy. Wybiegające w przyszłość zdarzenia i okoliczności omówione w tym komunikacie mogą się nie wydarzyć, zaś rzeczywiste wyniki mogą się znacząco różnić na skutek działania znanych i nieznanych czynników ryzyka oraz przypadkowych czynników mających wpływ na działalność biznesową firmy Garmin, w tym między innymi czynników ryzyka wymienionych w sprawozdaniu rocznym na formularzu 10-K za rok obrachunkowy zakończony 29 grudnia 2012r., złożonym przez firmę Garmin w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (nr akt Komisji 0-31983). Kopię formularza 10-K firmy Garmin można pobrać na stronie internetowej:
www.garmin.com/aboutGarmin/invRelations/finReports.html.
Żadne z oświadczeń wybiegających w przyszłość nie może być przedmiotem gwarancji. Oświadczenia wybiegające w przyszłość zawierają tylko takie informacje, jakie zostały udostępnione przez firmę Garmin w dniu ich opublikowania i firma Garmin nie zobowiązuje się do aktualizacji ani modyfikacji oświadczeń wybiegających w przyszłość, czy to na skutek wejścia w posiadanie nowych informacji, czy też przyszłych zdarzeń ani z żadnego innego powodu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.