Mind Progress Group motoryzacyjnie – Portal PR - 24PR
Mind Progress Group motoryzacyjnie

14.04.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Westfalia-Automotive nawiązała współpracę z Mind Progress Group. Agencja marketingu zintegrowanego odpowiada za działania z zakresu public relations, e-mail marketingu oraz SEM.

Westfalia-Automotive to wynalazca haku holowniczego. Jest liderem rynku europejskiego i wiodącym w świecie producentem haków holowniczych i bagażników rowerowych dla samochodów osobowych i lekkich pojazdów dostawczych. Produkuje także haki na pierwszy montaż dla większości producentów samochodów.

Do zadań Mind Progress Group należą działania z zakresu media relations – Zależy nam na odpowiedzialnym budowaniu rozpoznawalności i pozytywnego wizerunku marki – mówi Szymon Mikus, Dyrektor Zarządzający Westfalia–Automotuve Polska. – Stąd powierzyliśmy agencji także planowanie i zakup mediów. – dodaje. Mind Progress Group zajmuje się również kompleksową obsługą kampanii SEM, opartych na zasadach wyznaczonych przez Google oraz opracowuje i przeprowadza kampanie e-mail marketingowe.

Współpracę nawiązano do sierpnia tego roku. Za projekt ze strony agencji odpowiada Konrad Cieślak, account manager. Natomiast osobą dedykowaną do kontaktu z mediami jest Karolina Wiśniewska, PR manager.

Mind Progress Group to największa agencja marketingu zintegrowanego w Polsce południowo-zachodniej. W skład firmy wchodzi ponad 40 specjalistów, którzy planują, realizują i ewaluują projekty oraz działania z zakresu marketing consultingu, public relations, szkoleń, social media, event marketingu, IT, reklamy i kompleksowej obsługi 360 stopni dla klientów z różnorodnych branż – od nowych technologii, retail przez HoReCa, po FMCG.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.