Najgłośniejsza impreza Youtube po raz drugi! II edycja Orange Video Fest by LifeTube już 16 maja – Portal PR - 24PR
Najgłośniejsza impreza Youtube po raz drugi! II edycja Orange Video Fest by LifeTube już 16 maja

25.04.2015 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

Już za miesiąc LifeTube organizuje kolejną edycję Orange Video Fest by LifeTube. Ulubione gwiazdy YouTube’a będzie można spotkać 16 maja na warszawskim Torwarze. Jedną z największych atrakcji będzie rozbudowana strefa gamingowa, tworzona razem z Fantasy Expo.

W tym roku OVF, podobnie jak I edycja, zostanie podzielony na część związaną ściśle z twórcami oraz biznesową. Mając na uwadze ogromne zainteresowanie gości zeszłoroczną edycją, postanowiliśmy znacząco rozbudować II edycję na przykład o większą strefę gamingową. – wyjaśnia Barbara Sołtysińska, prezes zarządu LifeTube. Partnerem strefy gamingowej II edycji jest Fantasy Expo, a na fanów gier komputerowych czekają takie atrakcje, jak turnieje Counter Strike: Global Offensive i League of Legends, komentowane przez profesjonalistów, spotkania z gwiazdami e-sportu i gamingowej części YouTube, strefa free-play, a także konkursy i cosplay.

I edycja Orange Video Fest by LifeTube okazała się jednym z największych internetowych wydarzeń 2014 roku – 6 grudnia warszawski Torwar odwiedziło ponad 8 000 osób, które miały okazję spotkać na żywo swoich ulubionych twórców. Jest to największe tego typu wydarzenie w Europie, porównywalne z amerykańskim VidConem. Relacje z pierwszej edycji OVF by LifeTube obejrzano ponad 9 000 000 razy, a samemu wydarzeniu zostało poświęcone ponad 54 000 wzmianek w Internecie.

Na II edycji Orange Video Fest pojawią się m.in. twórcy kanałów rozrywkowych (SA Wardęga, Łukasz Jakóbiak, Z Dupy, Włodek Markowicz, Dem3000, Cyber Marian, Szparagi, Sadam, Ravgor, Wapniak, Matt Olech, Karol Paciorek, Martin Stankiewicz), gamingowych (Drollercaster, SKKF, Rock, Rojo, JDabrowsky), popularnonaukowych (Polimaty, Mówiąc Inaczej, AdBuster, Sci Fun) oraz beauty i lifestyle (Red Lipstick Monster, Love and Great Shoes, Kocham Gotować)

Relacja z I edycji Orange Video Fest by LifeTube: https://youtu.be/Kp2bQ-Dx-wo

Bilety do nabycia: http://bit.ly/BILETY_OVF lub http://bit.ly/Bilety_OVF_Stacjonarna

II edycja Orange VideoFest by LifeTube jest organizowane wspólnie ze sponsorem tytularnym – Orange, Fantasy Expo oraz sieciami Independent Digital i Divimove.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.