Nowoczesna Firma przedłuża współpracę z siecią Adexon – Portal PR - 24PR
Nowoczesna Firma przedłuża współpracę z siecią Adexon

08.04.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Sieć reklamowa Adexon podpisała kolejną umowę na wyłączną sprzedaż powierzchni reklamowej z portalem nf.pl. Dzięki kontynuowanej współpracy, sieć utrzymała wyłączność na sprzedaż reklamy sieciowej i agencyjnej. Adexon współpracuje z portalem nf.pl od dwóch lat, a umowa została podpisana na kolejny rok.

Wg badania Megapanel PBI/Gemius (01.2015) portal nf.pl znajduje się na dziewiątym miejscu zestawienia najpopularniejszych witryn tematycznych w Polsce w kategorii „Biznes, Finanse, Prawo”
z liczbą 1 119 825 RU (realnych użytkowników) oraz 4 999 409 PV (odsłon). Portal zawiera serwisy tematyczne adresowane do menedżerów poszczególnych działów w firmie, decydentów zakupu narzędzi wspomagających zarządzanie oraz przedsiębiorców z sektora małych i średnich firm.
„Od połowy 2014 roku konsekwentnie realizujemy kolejny etap rozwoju naszej sieci. Od działań programmatic przechodzimy do całościowego reprezentowania wydawców i budowania atrakcyjnego dla reklamodawców portfolio witryn” – tłumaczy Adam Dyba, CEO Adexon.
Źródło: Adexon

Adexon to nowoczesna sieć reklamowa łącząca sprzedaż zautomatyzowaną ze sprzedażą klasyczną. To już blisko 200 mln odsłon reklam miesięcznie i zasięg na poziomie 18 mln UU. Dzięki zastosowanej technologii do emisji reklam platforma SSP automatycznie dostarcza zrzeszonym Wydawcom kilkudziesięciu klientów w miesiącu. Dzięki temu, że jest więcej klientów, chętnych na zakup powierzchni i system samodzielnie dobiera emisję najefektywniejszych reklam. Wydawca na koniec miesiąca zarabia więcej niż przy współpracy z klasyczną siecią reklamową czy afiliacyjną z emisji standardowych kampanii graficznych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.