Warszawski hotel Marriott uprzejmie informuje, że funkcję Szefa Kuchni obejmuje Witold Szczechura. – Portal PR - 24PR
Warszawski hotel Marriott uprzejmie informuje, że funkcję Szefa Kuchni obejmuje Witold Szczechura.

08.04.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Witek Szczechura po 20 latach wojaży powraca do Polski aby objąć pozycje Szefa Kuchni w hotelu, w którym zaczynał swoją przygodę zawodową. Od samego początku Witek – bo takie zdrobnienie towarzyszy mu od zawsze – związany był z marką Marriott International.

Jego kariera zawodowa rozpoczęła się w 1993 roku od stanowiska Kierownika Zmiany (Supervisora) w hotelu Marriott we Frankfurcie. Dwa lata później przeniósł się do Warszawy, obejmując tą samą pozycję. Jego starania zostały szybko dostrzeżone i zaowocowały awansem na stanowisko Junior Sous Chef`a. Od tego momentu jego kariera potyczyła się lawinowo, najpierw 2 lata w hotelu Marriott w Moskwie na stanowisku Sous Chef`a gdzie zarządzał kuchnią bankietową oraz jedną z restauracji, nastepne 3 lata jako Executive Sous Chef w hotelu
Renaissance w Seulu w Korei, mając pod opieką 14 barów i restauracji oraz 147 kucharzy. Ostatni szczebel awansu i pozycja Szefa Kuchni przypadła w udziale dwóm chińskim hotelom z sieci Marriott w Shenyang oraz Chongqing oraz hotelowi Cebu na Filipinach.

W warszawskim hotelu Marriott Witek będzie odpowiadać za 5 barów i restauracji, dobór ich menu oraz politykę ceną menu. Za sobą ma już mały sukces w postaci przygotowania zaplecza kulinarnego podczas gali 25-lecia hotelu.

Prywatnie wraz z żoną Beatą prowadzi popularny blog kulinarny „Magazyn Kuchenny”. Inną pasją Witka jest fotografia, którą sukcesywnie rozwija od kilku lat.

O Hotelu Marriott w Warszawie

Hotel Warsaw Marriott jest uznawany za jeden z najbardziej wyjątkowych hoteli w Warszawie. Położony w samym sercu stolicy Polski hotel Warsaw Marriott oferuje łatwy dostęp do wszystkich głównych atrakcji Warszawy. Całości dopełniają 523 pięknie urządzone pokoje, w tym 95 apartamentów, parking na miejscu, SPA oraz elegancka galeria handlowa. Na spotkania biznesowe i towarzystkie hotel oferuje sale konferencyjne o łącznej powierzchni 2600 metrów kwadratowych. Bez względu na to czy goście podróżują w celach biznesowych czy turystycznych, hotel Warsaw Marriott stanowi centrum niezapomnianych wrażeń. Hotel uzyskał wiele nagród za jakość usług takich jak: Travelers Choice Award 2014 przyznawana przez serwis Tripadvisor.com i niedawno „Hotel roku 2014” przyznanej przez HRS.pl w kategorii biznes. Zapraszamy do odwiedzenia stron hotelu: www.warsawmarriott.com lub www.warsawmarriott.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.