Komentuj mecz Real Madryt – Juventus Turyn z Jerzym Dudkiem – Portal PR - 24PR
Komentuj mecz Real Madryt – Juventus Turyn z Jerzym Dudkiem

10.05.2015 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Chcesz wiedzieć czy Jerzy Dudek kibicuje tej samej drużynie co Ty? Założyć się z nim kto strzeli pierwszą bramkę i jaki będzie wynik meczu? A może po prostu sprawdzić co myśli o kontrowersyjnej decyzji sędziego? Dzięki Heinekenowi to możliwe! Aby wspólnie z Jerzym Dudkiem komentować nadchodzący rewanż półfinału Ligi Mistrzów UEFA wystarczy, że użyjesz na Twitterze #ChampionTheMatch.
Jerzy Dudek jak nikt inny rozumie piłkarskie emocje Ligi Mistrzów UEFA. To dzięki niemu i jego metodzie bronienia karnych „Dudek Dance” Liverpool FC pokonał w 2005 roku AC Milan w wielkim finale i sięgnął po Puchar Ligi Mistrzów UEFA. Nadchodzący rewanż będzie równie ważnym meczem dla zawodników Real Madryt i Juventus Turyn. To w trakcie tej rozgrywki zostanie wyłoniony najlepszy zespół, który już 6 czerwca zawalczy o zwycięstwo.
Wspólne komentowanie meczu z Jerzym Dudkiem to niepowtarzalna szansa na zupełnie nowe przeżywanie Ligi Mistrzów UEFA. To możliwość skonfrontowania swoich opinii z kimś, kto jeszcze dziesięć lat temu sam walczył na stadionie o kultowy puchar.
To jednak nie koniec atrakcji! We wspólnym komentowaniu meczu uczestniczyć będą również tacy fani piłki nożnej jak Michał Pol – ceniony dziennikarz sportowy i bloger oraz znani youtuberzy: Kuba Jankowski i Dominik Szarek z Futbolove TV.
„Razem z Michałem Polem, Kubą Jankowskim i Dominikiem Szarkiem będziemy dzielnie relacjonować spotkanie z hashtagiem, który już znacie #ChampionTheMatch. Spotkanie możecie też oglądać i komentować razem ze mną na www.liga.heineken.pl. Czekam na Wasze komentarze i pytania…więc do Heinekena…znaczy chciałem powiedzieć «do zobaczenia»” – zachęca sam Jerzy Dudek.
Aby wspólnie z nim cieszyć się sportowymi emocjami i dzielić wrażeniami z meczu wystarczy wejść na stronę www.liga.heineken.pl, a następnie na specjalnym czacie lub bezpośrednio na Twitterze czy ze swojego konta na Facebooku, zadawać piłkarskie pytania i komentować to, co dzieje się na boisku przy użyciu hashtaga #ChampionTheMatch.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.