Night Drivers z Good One PR – Portal PR - 24PR
Night Drivers z Good One PR

20.05.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Agencja Good One PR od maja rozpoczęła współpracę z firmą Night Drivers świadczącą profesjonalne usługi taksówkarskie, która na warszawskim rynku działa od 2003 roku.

Współpraca rozpoczęła się od stworzenia identyfikacji wizualnej przez agencję interaktywną BloomNet. Za PR korporacyjny, PR produktowy, e-PR, biuro prasowe i doradztwo wizerunkowe odpowiedzialna będzie agencja Good One PR. Projekt z ramienia agencji poprowadzi Magdalena Stelmaszczyk. Za komunikację w mediach społecznościowych odpowiadać będzie agencja social-mediowa Social Lama.
Umowa między Night Drivers, a Good One PR i Social Lamą została podpisana na czas nieokreślony. Klienta pozyskano w wyniku działań new business.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.