W iTaxi możesz już płacić za kurs przez aplikację – Portal PR - 24PR
W iTaxi możesz już płacić za kurs przez aplikację

20.05.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Czy zdarza Ci się podczas jazdy taksówką, że nie masz przy sobie gotówki? Męczy Cię liczba plastikowych kart w portfelu? Jest na to sposób. iTaxi, największa aplikacja do zamawiania taksówek o ogólnopolskim zasięgu, uruchomiła właśnie płatności mobilne. Jest to wygodny i szybki sposób na rozliczenie kursu przy użyciu smartfona.

„Portfel w telefonie” ma coraz większe znaczenie, ponieważ stale wzrasta liczba usługodawców wprowadzających do swojej oferty opcję płatności za pomocą komórki. Smartfona możemy użyć robiąc zakupy w sklepie, kiosku, odwiedzając restaurację, a także podróżując taksówką. Jest to komfortowe rozwiązanie, które pozwala przyspieszyć proces rozliczenia i ograniczyć liczbę kart kredytowych w kieszeni. Ma ono duże znaczenie w przypadku kursów taksówkami, kiedy spiesząc się chcemy jak najszybciej wysiąść z pojazdu bez długich poszukiwań gotówki czy czekania na realizację transakcji kartą.
Rozumiejąc potrzeby tych konsumentów, dla których smartfon staje się nieodłącznym elementem codziennego życia iTaxi wprowadziło płatności mobilne. Funkcja ta dostępna jest wraz z nową wersją aplikacji: iTaxi.2.0. „Płatności mobilne to kolejne udogodnienie, które proponujemy naszym pasażerom. Pozwoli ono usprawnić i przyspieszyć proces rozliczeniaz taksówkarzem. – zaznacza Stefan Batory, Prezes Zarządu iTaxi – Chciałbym uspokoić tych, którzy mają obawy przed płaceniem smartfonem. Płatności mobilne są bezpieczne, a dane klientów chronione. Ewentualna utrata telefonu nie spowoduje, że automatycznie znikną nasze pieniądze.

Jestem pewny, że to rozwiązanie będzie przydatne dla wielu naszych klientów. Z badań przeprowadzonych w zeszłym roku wynika, że grupa osób które są zainteresowane płatnościami mobilnymi w taksówkach wynosi prawie 10% . Jest to wysoki wyniki, biorąc pod uwagę, że ta forma płatności w Polsce dopiero się rozwija. Płatności mobilne są więc jedną z naszych kluczowych funkcji, nad wprowadzeniem której pracowaliśmy w ostatnim czasie. Wystarczy zdefiniować wybraną kartę płatniczą, a po zrealizowanym przejeździe kwota za kurs zostanie wpisana do aplikacji. Naszym zadaniem będzie jedynie potwierdzić ją klikając przycisk „Zapłać”. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych opłat, nie ma także obaw, że pieniądze zostaną rozliczone w inne walucie niż polska. Mając jakiekolwiek wątpliwości, co do ceny kursu mamy możliwość ich weryfikacji, niezależnie czy opłata dokonywana była przy użyciu karty, gotówki czy mobilnie. W przypadku uzasadnionych reklamacji iTaxi zwraca podwójną wartość przejazdu. Darmowa aplikacja iTaxi pozwala spersonalizować proces zamawiania taksówek według dowolnych kryteriów: marki samochodu, czasu dojazdu, stawki za kilometr, ulubionego kierowcy czy preferowanej formy płatności. Wśród tych ostatnich pojawiła się funkcja rozliczenia bezgotówkowego, za pomocą aplikacji. Jest to nie tylko wygodne, ale i bezpieczne rozwiązanie. Po zarejestrowaniu karty płatniczej możemy swobodnie korzystać z tej usługi. Transakcje płatnicze w aplikacji iTaxi są obsługiwane przez system Paypal, który jest cenionym rozwiązaniem, gwarantującym bezpieczeństwo rozliczeń bezgotówkowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.