10. edycja Audioriver z agencją Allegro – Portal PR - 24PR
10. edycja Audioriver z agencją Allegro

26.07.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Agencja Allegro już po raz czwarty prowadzi kompleksową komunikacją festiwalu Audioriver, który odbędzie się w ten weekend w Płocku (24-26 lipca). Audioriver to największy festiwal muzyki elektronicznej w Polsce.
Agencja odpowiada za pełną obsługę public relations festiwalu i wspiera wydarzenia towarzyszące: m.in. konferencję muzyczną, Audioriver Fashion Day, targi muzyczne, kino festiwalowe oraz pierwszą w historii dwupłytową kompilację „Audioriver. 10 Years in Plock”. Działania są prowadzone od grudnia 2014.
Trzeci rok z rzędu festiwal całkowicie się wyprzedał, a w zeszłym roku na plaży w Płocku każdej nocy bawiło się ponad 25 tysięcy osób. Pod względem wielkości, Audioriver to trzeci festiwal biletowany w Polsce.
Agencja Allegro jest laureatem ostatniej edycji konkursu „Złote Spinacze” w kategorii Kultura za działania PR dla Audioriver 2013.
Audioriver to trzydniowe, międzynarodowe wydarzenie, które już od 2006 roku udowadnia, że taneczne brzmienia nie muszą być proste, a muzyka ambitna nie musi być trudna. To największy w Polsce festiwal
z elektroniką, prezentujący niemal wszystkie jej odmiany: od techno i house’u, przez drum & bass, dubstep, electro, a na IDM i popie kończąc. W ciągu 3 dni, łącznie na 8 scenach, wystąpi blisko 100 artystów, w tym m.in. Róisín Murphy, Underworld i Hercules & Love Affair.
Więcej o Audioriver na www.audioriver.pl

***
Agencja Allegro od 1992 roku obsługuje polskie oraz międzynarodowe przedsiębiorstwa i organizacje w zakresie zintegrowanej komunikacji marketingowej. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej www.allegro.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.