Duńskie zegarki podbijają polski rynek – Portal PR - 24PR
Duńskie zegarki podbijają polski rynek

30.07.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Polski lider w dystrybuowaniu markowych zegarków rozszerza sieć dystrybucji o salony jednego z najlepszych producentów biżuterii w Europie Środkowej. Duńskie zegarki marki Danish Design trafią do pięciu salonów Briju w Polsce.

Już w sierpniu 2015 r. kolekcja zegarków Danish Design będzie dostępna w salonach Briju w pięciu polskich miastach: Ełku (Galeria Handlowa Brama Mazur), Legnicy (CH Galeria Piastów), Toruniu (CH Bielawy), Warszawie (CH Sadyba) i Wrocławiu (CH Pasaż Grunwaldzki).
Marka Danish Design zdążyła już podbić rynek światowy, dzięki połączeniu minimalistycznej skandynawskiej formy rodem z duńskich pracowni projektowych z przystępną ceną. W kraju zdobywa serca najpiękniejszych Polek, w tym Miss Polski 2014 Ewy Mielnickiej, która została ambasadorką marki.
Firma Classic Watch to działający od 2002 roku dystrybutor markowych zegarków na polski rynek. Produkty dedykuje wszystkim miłośnikom przedmiotów użytkowych, przyjmujących formę małych dzieł sztuki. Obok duńskich marek Danish Design Watches i Jacob Jensen, znajdują się znane i cenione szwajcarskie firmy DOXA i Delbana oraz niemiecki Ingersoll.
Wszystkie aktualne kolekcje zegarków można obejrzeć na oficjalnej stronie dystrybutora: www.classicwatch.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.