St-Majewski i UNICEF – Razem dla dzieci – Portal PR - 24PR
St-Majewski i UNICEF – Razem dla dzieci

30.07.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

UNICEF i St-Majewski – międzynarodowa organizacja działająca na rzecz dzieci oraz producent kultowych kredek Bambino i artykułów papierniczych Unipap łączą siły, aby urzeczywistnić marzenia dzieci. Do sklepów w całej Polsce wchodzi właśnie seria produktów Bambino i Unipap z logo UNICEF. Kupując je, można wesprzeć potrzebujące dzieci na całym świecie.

W ramach współpracy 7% ze sprzedaży każdego produktu zostanie przekazane przez firmę St-Majewski na cele statutowe UNICEF. W roku szkolnym 2015/2016 klienci będą mogli wesprzeć dzieci kupując m.in. zeszyty, kredki Bambino (również te w oprawie drewnianej), bloki rysunkowe i techniczne oraz teczki. Dochody
ze sprzedaży tych wyjątkowych produktów zostaną przeznaczone na działania UNICEF, między innymi
na programy edukacyjne realizowane przez UNICEF.
Celem kooperacji St-Majewski i UNICEF jest nie tylko zbiórka pieniędzy, ale także uświadamianie społeczeństwa na temat istniejących problemów i zachęcanie do niesienia pomocy. Firma St- Majewski pragnie mówić o tym, co dzieje się na świecie, otwierając oczy i serca na potrzebujących, którzy często nie mają szansy na życie, które jest nam znane. Z tego względu, na objętych ofertą produktach, najmłodsi znajdą ciekawe informacje i statystyki UNICEF, które pokażą im, z jakimi problemami borykają się ich rówieśnicy w innych państwach i zachęcą polskich uczniów do pomagania. Nasi najmłodsi dowiedzą się między innymi, co to jest „Szkoła w pudełku” i jak pomaga się dzieciom w regionach dotkniętych katastrofami.
Współpraca firmy St-Majewski i UNICEF jest długofalowa, dlatego kolekcja produktów szkolnych z każdym rokiem będzie poszerzać się o nowe produkty. Dystrybucja artykułów z logo UNICEF odbywa się poprzez sieci handlowe, hurtownie, sklepy internetowe oraz papiernicze i księgarnie.

O St-Majewski
St-Majewski to producent artykułów szkolnych i biurowych, którego historia sięga 1889 roku. Firma jest właścicielem polskiej marki Bambino (kredki Bambino towarzyszą dzieciom od pokoleń) oraz Unipap (wysokiej jakości artykuły papiernicze). Współpracuje na płaszczyźnie licencyjnej z firmami, m. in. z Disney, Mattel, Hasbro, tworząc najmodniejsze kolekcje produktów szkolnych, składające się z tornistrów, plecaków, piórników i licznych akcesoriów plastycznych i papierniczych. Dzięki swej szerokiej ofercie, aktywnościom handlowym i marketingowym St-Majewski jest liderem na polskim rynku w swojej kategorii.
Więcej informacji o firmie na stronie: www.st-majewski.pl
oraz na www.facebook.com/KolorowySwiatBambino

O UNICEF
UNICEF to największa organizacja humanitarna i rozwojowa działająca na rzecz dzieci. Od ratujących życie szczepień, przez budowę szkół, po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej – UNICEF robi wszystko, aby dzieciom żyło się lepiej. Pracuje w małych wioskach i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa. UNICEF Polska nie jest finansowany przez ONZ i dlatego potrzebuje wsparcia darczyńców, by nieść pomoc dzieciom.

Więcej informacji na temat UNICEF na stronach: www.unicef.pl oraz www.facebook.com/unicefpolska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.