Agencja Clue PR dołączyła do Związku Firm Public Relations – Portal PR - 24PR
Agencja Clue PR dołączyła do Związku Firm Public Relations

27.08.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Clue PR to agencja specjalizująca się w komunikacji nowych technologii, finansów, public relations produktowym i korporacyjnym. Agencja liczy obecnie około 20 osób i działa w regionie, oprócz Polski m.in. na Węgrzech, w Czechach, Słowacji i Rumunii. Główni klienci agencji to: PayPal, Gumtree, mytaxi, Zalando, Ingenico oraz PizzaPortal.

Bardzo dziękujemy Związkowi za zaufanie i zaproszenie nas do grona agencji członkowskich. Jest to dla nas duże wyróżnienie i dowód, że nasza agencja w ciągu ostatnich kilku lat bardzo się rozwinęła. Naszym priorytetem będzie teraz utrzymanie najwyższych standardów – mówi Alicja Wysocka-Świtała, Partner & Head of Brand PR w agencji Clue PR.
Związek Firm Public Relations jako jedyna organizacja w Polsce zrzeszająca firmy PR stale się rozwija promując najwyższe standardy pracy i etyki zawodowej o czym świadczy przyjęcie kolejnej firmy do grona Związku. Clue PR w pełni spełnia standardy profesjonalnych usług PR, co jest kluczowym kryterium dla kandydatów przystępujących do ZFPR. Witamy nowego partnera i serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, że agencje doceniają wartość przynależności do Związku, chcą działać zgodnie z obowiązującymi standardami zawodowymi oraz etycznymi zawartymi w Kodeksie Dobrych Praktyk ZFPR – mówi Norbert Ofmański, Prezes Związku Firm Public Relations.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.