GRY I ZABAWY Z „DUZERSAMI” NA STRONIE MINIMINIPLUS.PL – Portal PR - 24PR
GRY I ZABAWY Z „DUZERSAMI” NA STRONIE MINIMINIPLUS.PL

06.08.2015 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Stacja dziecięca MiniMini+, jeden z autorskich kanałów platformy cyfrowej nc+, stworzyła specjalną sekcję dla małych fanów bajki „Duzersi”. W piątek, 7 sierpnia w serwisie www.miniminiplus.pl startuje podstrona z bezpłatnymi grami i zabawami z bohaterami popularnej animacji.

W specjalnej sekcji na stronie www.miniminiplus.pl na wielbicieli bajki o grupie bardzo pomysłowych przyjaciół zamieszkujących Zatokę Duzersów czekają różnego rodzaju aktywności. Wśród nich znajdują się m.in. gry pozwalające ćwiczyć pamięć i koncentrację oraz poznawać i nazywać kształty. Serwis oferuje wiele kolorowanek z ulubionymi bohaterami maluchów i duży wybór kolorowych tapet do ściągnięcia na pulpit. Na podstronie zamieszczono także bogatą galerię zdjęć oraz specjalną sekcję dzięki, której można lepiej poznać każdego z bohaterów animacji.

– Nasi mali widzowie chcą spędzać jak najwięcej czasu ze swoimi ulubionymi bohaterami, a internet powoli staje się dla nich naturalnym środowiskiem. Coraz młodsze dzieci korzystają z gier i aplikacji, które stopniowo wypierają tradycyjne zabawki. Z tego powodu staramy się tworzyć w sieci miejsca, gdzie mogą spotkać się ze swoimi ulubionymi bohaterami, w których znajdą edukacyjne zabawy z ich udziałem – mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanałów dziecięcych, lifetyle’owych i dokumentalnych.

Bajkę „Duzersi” można oglądać w MiniMini+ codziennie o godz. 9:20 i 17:35. Opowiada ona o przygodach czwórki bardzo pomysłowych przyjaciół. Gwoździk, Śrubka, Wkręcik i Nakrętka wspólnie wymyślają, projektują i wykonują najróżniejsze przedmioty, które mają zawsze bardzo praktyczne zastosowanie. Serial pobudza kreatywność, rozwija wyobraźnię, uczy logicznego myślenia oraz zgodnej współpracy. Pokazuje, że nawet trudne pomysły można zrealizować, trzeba tylko wszystko przemyśleć, przygotować plan działania, a w wypadku wątpliwości zawsze można liczyć na pomoc starszych, bo oni bardzo dużo wiedzą.
Sekcja z grami znajdująca się na stronie miniminiplus.pl oraz stworzone przez stację minisite’y z bezpłatnymi zabawami dla dzieci cieszą się największą popularnością. W ostatnim miesiącu podstrona z grami miała blisko 173 tysiące odsłon. W najbliższych miesiącach zostaną uruchomione kolejne sekcje z ulubionymi bohaterami maluchów, w których znajdą się edukacyjne gry, zabawy, quizy i multimedialne gadżety.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.