Wznieś toast na urodziny Jack’a i wygraj niezapomnianą imprezę na własne urodziny! – Portal PR - 24PR
Wznieś toast na urodziny Jack’a i wygraj niezapomnianą imprezę na własne urodziny!

23.08.2015 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Każdego roku, przez cały wrzesień, wznosimy toasty urodzinowe za Jacka Daniela, człowieka który nigdy nie chodził utartymi ścieżkami. A ponieważ Jack zawsze podążał swoją drogą, my również chcemy przełamywać stereotypy. Dlatego też świętując z nami urodziny Jacka możesz równocześnie wygrać niezapomnianą imprezę dla siebie. Wystarczy, że wzniesiesz toast za gentlemana z Lynchburga, a my zorganizujemy Ci najlepsze urodziny w życiu.

Jeśli chcesz sprawdzić jak wygląda impreza zorganizowana w duchu niezależności, to wystarczy, że pokażesz nam, jak wznosisz toast na urodziny Jacka. My wybierzemy dwa najlepsze, najbardziej kreatywne i ich autorom zorganizujemy urodziny życia. Pokażmy całej Polsce jak wznosimy toasty za Jacka.

Przez cały wrzesień, do wybranych klubów w całej Polsce, będą wpadały Teamy Jack’a. Nasi ludzie będą nagrywali Wasze toasty na urodziny gentelmana z Lynchburga. A jeśli nie spotkasz nas w klubie wejdź na www.urodzinyjacka.pl. Tam również możesz nagrać swój toast. Zgłoszenia przyjmujemy do końca października . Więcej szczegółów na www.urodzinyjacka.pl.

JACK DANIEL’S PRZYPOMINA: PIJ ODPOWIEDZIALNIE
www.pijodpowiedzialnie.pl
Odwiedź nas na Facebooku.

*****

Destylarnia Jack Daniel’s jest najstarszą oficjalnie zarejestrowaną destylarnią w USA. Jej właścicielem był Jasper Newton Daniel, człowiek, który większość swojego życia poświęcił na doskonalenie procesu produkcji whiskey. Destylarnia zlokalizowana w miasteczku Lynchburg, w stanie Tennessee do dziś znajduje się w Narodowym Spisie Miejsc Historycznych USA. Są tam wytwarzane: Jack Daniel’s Old No.7 Tennessee Whiskey, Gentleman Jack i Jack Daniel’s Single Barrel. Dystrybutorem produktów marki Jack Daniel’s w Polsce jest Brown Forman Polska Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.