American Eagle Outfitters i TOPSHOP w Aliganza Fashion Agency – Portal PR - 24PR
American Eagle Outfitters i TOPSHOP w Aliganza Fashion Agency

11.09.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Aliganza Fashion Agency od 1 września 2015 roku rozpoczyna współpracę z dwoma międzynarodowymi markami: American Eagle Outfitters i TOPSHOP. Do zadań Agencji będą należały działania z zakresu media relations, PR-u produktowego oraz projekty specjalne.American Eagle Outfitters to jedna z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich marek działająca od 1977 roku.
Inspiracją dla AEO są ludzie ceniący aktywny styl życia – ich optymizm, energia i chęć wyrażenia siebie poprzez modę. Skierowana do młodych, dynamicznych osób z całego świata marka koncentruje swoją ofertę wokół kolekcji basic – T-shirtów, casualowych koszul, sportowych bluz oraz wysokiej jakości jeansów. Amercian Eagle Outfitters działa pod markami American Eagle Outfitters, której oferta obejmuje ubrania i akcesoria dla kobiet i mężczyzn, oraz Aerie – marką bieliźnianą. W Polsce obie linie można znaleźć w sklepach AEO w Warszawie (Galeria Mokotów i Centrum Handlowe Arkadia).
Marka TOPSHOP narodziła się w 1964 roku jako niewielki producent odzieży, obecnie jest znana z elektryzującego brytyjskiego stylu i kooperacji z osobistościami jak Kate Moss czy Mary Katrantzou. TOPSHOP to nie tylko ubrania. Działania charytatywne – jak wspierania od 13 lat programu NEWGEN British Fashion Council – czy działanie w sektorze high fashion jak prezentowanie kolekcji na London Fashion Week sprawiają, że TOPSHOP to marka, którą wyróżnia na rynku wyjątkowe, brytyjskie podejście do mody. W Polsce sklep TOPSHOP znajduje się w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie.

Obsługą American Eagle Outfitters zajmuje się team PR – Mariki Michalak natomiast marka TOPSHOP trafiła pod opiekę Emilii Miksy.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.