ELLE patronem medialnym 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni – Portal PR - 24PR
ELLE patronem medialnym 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni

15.09.2015 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

Jako patron prasowy Festiwalu Filmowego w Gdyni ELLE od 15 lat wspiera i promuje polskie kino. Co roku w specjalnej sesji zdjęciowej prezentujemy młodych aktorów, którym wróżymy karierę. W tym roku tę wyjątkową sesję zobaczyć można nie tylko w październikowym wydaniu magazynu, lecz także na wystawie prezentowanej podczas Festiwalu w Teatrze Muzycznym.

Podczas Festiwalu dział kultury ELLE przyzna także trzy specjalne wyróżnienia dla wybitnych osobowości polskiegokina. Kryształową Gwiazdę ELLE otrzyma aktor lub reżyser imponujący silną osobowością i konsekwencją artystyczną. Chcemy docenić pasję i profesjonalizm oraz pokazać talent laureatki/laureata czytelniczkom. Wschodząca Gwiazda ELLE zostanie przyznana za najciekawszy debiut aktorski, który redakcja wybierzespośród filmów pokazywanych na Festiwalu, a Gwiazda Gwiazd ELLE – za najwybitniejszą kreację aktorską.

40. Festiwal Filmowy w Gdyni odbywa się w dniach 14-19 września 2015 roku. Celem Festiwalu jest promocja polskiej sztuki filmowej w kraju i za granicą, a także wyróżnienie najlepszych filmów fabularnych oraz ich twórców.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.