Mind Progress Group rekrutacyjnie – Portal PR - 24PR
Mind Progress Group rekrutacyjnie

15.09.2015 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Agencja marketingu zintegrowanego Mind Progress Group nawiązała współpracę z serwisem Praca.pl. Na zlecenie jednego z największych serwisów rekrutacyjnych w Polsce, firma przygotowała jesienną kampanię reklamową, promującą najnowszy projekt serwisu „Wynagrodzenie za polecenie”.

Agencja odpowiada za opracowanie koncepcji kreatywnej kampanii reklamowej, w tym między innymi za stworzenie key visualu, kreacji internetowych, scenariuszy oraz produkcję animacji i filmików viralowych promujących projekt, a także projektu graficznego dedykowanego landing page inicjatywy. Mind Progress Group zajmuje się również zakupem mediów oraz działaniami z obszaru social media. Praca.pl do informowania o kampanii włączy także swoje własne kanały komunikacji.

Odsłona kampanii potrwa pół roku. Za koordynację prac realizowanych przez zespół konsultantów Mind Progress Group odpowiada Konrad Cieślak. Wspierają go Mirosław Bogusławski, creative director oraz head of social media – Konrad Kobiela. Współpraca jest efektem wcześniejszego współdziałania przy majowej konferencji Marketing Progress: efektywny marketing a skuteczna sprzedaż, organizowanej przez agencję.

Mind Progress Group to największa agencja marketingu zintegrowanego w Polsce południowo-zachodniej. W skład firmy wchodzi 40 ekspertów, którzy planują, realizują̨ i ewaluują̨ projekty oraz działania z zakresu marketing consultingu, public relations, szkoleń́, social media, event marketingu, IT, reklamy i kompleksowej obsługi 360 stopni dla klientów z różnorodnych branż̇ – od nowych technologii, retail przez HoReCa, po FMCG.
Szczegóły na temat kampanii: www.praca.pl/rekomendacje.html
Materiał instruktażowy: https://www.youtube.com/watch?v=YsthN3zmbFU

Wybrane filmiki promujące akcję:
www.youtube.com/watch?v=mD4yR0Dhj_M

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.