Ogilvy PR z nowym dyrektorem – Portal PR - 24PR
Ogilvy PR z nowym dyrektorem

11.09.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Tomasz Cichocki został nowym dyrektorem Ogilvy PR. Będzie odpowiedzialny za rozwój biznesu w Polsce i nadzór nad działaniami dla bieżących klientów. Sam zespół Ogilvy PR powiększył się o nową Senior Account Executive – Renatę Michowską.

Cichocki w Ogilvy PR pracuje od ponad roku. W tym czasie udało mu się pozyskać nowych klientów oraz poszerzyć kompetencje zespołu. Wcześniej, przez ponad cztery lata pracował w Partner of Promotion, gdzie jako Account Manager nadzorował pracę nad projektami dla klientów zarówno z sektora prywatnego (m. in. Toshiba, Logitech, Oki, AMD, Polsat Viasat, Electronic Arts, SKANSKA Residential Developement), jak i publicznego (Główny Inspektorat Transportu Drogowego).

Cichocki w Ogilvy PR będzie odpowiedzialny za rozwój działań i kompetencji PR w zintegrowanej strukturze Ogilvy & Mather, rozszerzenie usług PR na zewnątrz Agencji oraz nadzór nad działaniami dla bieżących klientów (m.in.: Huawei, TK Maxx, Grohe, ProChile). Przez ostatni rok stanowisko dyrektora agencji nie było obsadzone.

Do zespołu Ogilvy PR dołączyła Renata Michowska, która do tej pory związana była z modowym portalem lamode.info. Doświadczenie w obszarach PR zdobywała w Cruso PR, gdzie jako Account Execcutive współpracowała m.in. z markami lifestylowymi. Michowska w Ogilvy PR objęła stanowisko Senior Account Executive i będzie odpowiedzialna za egzekucję działań dla lifestylowych klientów z portfolio agencji.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.