Rusza kampania promująca 37. PZU Maraton Warszawski – Portal PR - 24PR
Rusza kampania promująca 37. PZU Maraton Warszawski

15.09.2015 Kategoria: Kampania. Autor: admin

14 września wystartowała kampania PZU promująca udział w 37. PZU Maratonie Warszawskim. Działania skierowane są do uczestników imprezy biegowej oraz ich bliskich.

Główną ideą kampanii jest przekaz, że łatwiej zadbać o zdrowie i kondycję, kiedy wspierają nas najbliżsi. To właśnie ich obecność motywuje nas do działania. Hasła kampanii: „Biegnij, kochanie, biegnij” oraz „Biegnij, tato, biegnij” mają zachęcić bliskich do kibicowania na trasie maratonu, a zawodnikom dać siłę do pokonania trasy.

Każdy uczestnik maratonu w pakiecie startowym otrzyma niebieską opaskę z tekstem „Dam radę”, który będzie dodatkowo motywował do pokonania trasy maratonu. Do 13 września uczestnicy mieli także możliwość zamówienia opaski z własnym, zindywidualizowanym napisem, dzięki specjalnej aplikacji zamieszczonej na stronie www.pzuzdrowie.pl.

Z myślą o biegaczach PZU przygotowało również specjalne działania ambientowe. Na trasie maratonu, w tunelu Wisłostrady, wyświetlane będą hasła, takie jak: „Po zwycięstwo. Po siłę”, „Aby pokonać samą siebie”, „Pamiętaj o swojej motywacji” czy „Dasz radę”.

Kampania zakłada zintegrowane działania reklamowe, online i ambient. Na potrzeby akcji powstały dwie wersje 10-sekundowych spotów telewizyjnych. Komunikacja obejmuje także prasę, internet oraz reklamy outdoorowe na warszawskich autobusach. Działania potrwają do 27 września, czyli do dnia, w którym wystartuje 37. PZU Maraton Warszawski.

Autorem pomysłu na kampanię jest agencja VML. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starlink.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.